Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümminta? (Bőv. Lent)

Parfümminta? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Aquolina-Pink Sugar parfümöt szeretnék venni, de előtte szeretnék belőle termék mintát, h mennyire birom a parfümöt.Kissé fejfájós vagyok azért. Valaki nem tudja honnan szerezhetnék? Vagy nincs valakinek? Előre is köszi.
2010. aug. 22. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el dm-be vagy rossmanba és fújd be magad a teszterrel. Én ezt szoktam>.<
2010. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vagy esetleg Tom Tailor Bodytalk is érdekelne.
2010. aug. 25. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
sem a dm-ben sem pedig a rossmanban nem árulnak pink sugar parfümöt Douglas-ból vagy interneten vagy pedig parfümériából tudod beszerezni, douglasban a kasszánál kell kérni a parfüm mintát de általában sosincs ami kell:) de mivel parfümről van szó fúj ott egy keveset a ruhádra és sokáig érezni fogod az illatát, nekem van de nem ideális nyári napokra nagyon fullasztó és émeítő az illata, csak hideg téli napokon az igazi:) rem segitettem
2010. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tom Taylor - Bodytalk nagyon jó!

Nem tudom, hogy hol laksz de én a vásárhelyi Müllerben vettem. Ott van minta és azt magadra fújhatod.

17/L

2010. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi nektek:D

és a douglas-ba csak oda megyek az egyik eladóhoz és mondom neki hogy miből kell illatminta? Ingyen van? És mekkora ez az illatminta vagy milyen?

2010. aug. 26. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A Müllerben én egyszer Avril Lavigne - Black Star illatmintát kértem. Ott olyan volt, hogy ráfújtad a teszterből egy kis papír csíkra. Ott ki is vannak rakva ezek a csíkok, lehet, hogy a Douglasban is.
2010. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!