Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire tetszik nektek...

Nők! Mennyire tetszik nektek ez a pasi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Engin Akyürek, török színész. Nektek egy pasi ilyen arccal, ilyen hajjal mennyire jönne be?

Van róla kép más hajjal is, de kifejezetten így mennyire tetszik nektek?



2021. máj. 4. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt Törökországig "menned" érte, itthon is rengeteg a hasonló karakterű pasi. (Nekem az első képről pl. egyből Fekete-Győr András ugrott be, bár a többin nincs akkora hasonlóság)


De a kérdésedre válaszolva, szerintem teljesen rendben van, és nem igazán hiszem, hogy a hajstílusokon vagy a szakállfazonokon kicsit is éretten gondolkodó nő szemében bármi is múlna. A kisugárzás, az egyéniség, az ápoltság a fontos, és persze egy alapvető vonzalom, vagy "jóképűség".

Olyan nőkkel meg nem is érdemes kezdened, aki a hajstílusod miatt dobna - mert mi lesz, ha egyszer megkopaszodsz? Elhagy?...

2021. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Illetve az elsőn Kepes Andrásra is hasonlít a tekintete
2021. máj. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Legyenszépnapod! válasza:

nem értem a legtöbb válaszolót, hogyan lehet egy kép alapján ezeket eldönteni

Nekem nagyon ritka, hogy egy kép alapján rögtön azt gondolom, hogy milyen jól néz ki, ahhoz személyiség kell


Én úgy tapasztalom (én is ilyen vagyok), hogy a lányoknak kevésbé fontos a kinézet, mármint nem rosszból, csak... szóval talizhatok egy kinézetre jó sráccal, ha a személyisége nem fog meg, valaki másnak viszont akire kép alapján nem mondanék semmit, megszépül valahogy az arca meg mindene, ahogy megismerem

amúgy tényleg olyan tök oké férfi, bár nekem öreg lenne

a mosoly szerintem helyesa tud lenni, nem is értem mit esznek a lányok ezeken a szexi pózos, komolyfejű pasikon, ki is írom kérdésbe

17/L

2021. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nem az esetem a feje :D Pedig az ilyen sötétebb típusú férfiak tetszenek àlltalàban. De ő mégsem. A Fatmagülben játszott,ugye? De még is ..akkor már inkább egy Kivanc Tatlitug vagy egy Caglar Ertugrul.
2021. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!