Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Színes kontaktlencsében aludni?

Színes kontaktlencsében aludni?

Figyelt kérdés

Nekem nincs, csak ha a jövőben szeretnék, azt hallottam nem lehet benne aludni, ki kell venni. Havi lencsét szeretnék majd. Ez igaz, és ez vonatkozik mindenfajtára vagy lehet kapni olyat is amiben lehet aludni is és havi?

A válaszokat és a segítséget előre nagyon köszönöm :)



2021. máj. 7. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek ehhez, de találtam egy ilyet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__4711..

Hátha segit.

2021. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyat kapni, amiben lehet aludni, de 1) az nem színes 2) nem nagyon ajánlott rendszeresen, csak néha.
2021. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul be tud ám gyulladni a szemed. Amúgy volt cikk egy nőciről akinek 48 kontaktlencsét találtak a szeme mögött mert elfelejtette kivenni elaludt elfelejtkezett róla és mindig újat rakott be
2021. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg elsőnek tényleg segített:)

#2 köszönöm utána nézek

#3 köszi neked is, ha nekem lesz, oda figyelek rá majd, nem felejtem el, főleg ha színes, és reggel belenézek a tükörbe :)

2021. máj. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!