Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rossmann kartya tulajdonkeppen...

Rossmann kartya tulajdonkeppen mire jo?

Figyelt kérdés
Azt hallottam minden vasarlasnal letudsz vonatni 10%-ot a vasarlasodbol
2021. máj. 10. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont arra jó. Van azt hiszem 4 darab 10%-os kupon, amit felhasználhatsz negyedévente, de azt hiszem a 4 db 10%-os kuponon kívül mást is kapsz a Rossmannos kártyával, de már elég rég használtam, már nem emlékszem pontosan mik voltak.
2021. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Plusszban vannak olyan akciók, amik csak kártyával érvényesek
2021. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden vásárlásnál. Negyedévekre van felosztva az év. Ha minden vásárlásnál odaadod a kártyát, akkor számolja, mennyit költesz ott, és így lehetsz bronz, ezüst vagy arany VIP tag. Nekem aranyban van havi 4 db 10%-os, 1 db 15%-os kuponom, plusz van saját márkás cuccra is. És igen, van olyan, amikor valami akciós, és ott van az ár mellett, hogy kártyával az akciós árból lejön még 5-10%.
2021. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom :)

En meg errol a 10%-rol se tudtam

Pedig van rossmann kartyam csak oda szoktam adni aztan kesz 😂

2021. máj. 11. 06:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kasszánál kell szólni, hogy ha van rajta kedvezmény akkor levonhatják, mert automatikusan nem vonódik. De ha letöltöd a rossmann alkalmazást, akkor ott meg is tudod nézni, hogy milyen kedvezményeid vannak a kártyán.
2021. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajjdejo koszonom szepen meg is lesem :)
2021. máj. 11. 21:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Abban tudnal segiteni hogy hogyan birom megnezni a kedvezmenyeimet?
2021. máj. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!