Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megérik az otthoni lézeres...

Megérik az otthoni lézeres szőrtelenítők?

Figyelt kérdés

Az állam, a nyakam, az arcom kétoldalt elég szőrös, sok erős szál jön ki rajta, és nagyon zavar. A gyanta, epillátor tönkreteszi ott a bőröm, de az meg nem állapot, hogy kétnaponta csipesszel szedegetem ki, és már másnap megint látszik...

Orvos látott, volt vérvétel, hormonok, stb, semmit nem találtak. A családban apai ágon a legtöbb nő hasonló problémával küzd.

Volt, akinek bevált az otthoni lézeres szőrtelenítő? Mennyi ideig tartott a hatása?

Kozmetikai kezelésre nem szívesen mennék, kisgyerek mellől nem igazán van rá kapacitásom, így inkább otthon, este oldanám meg...

Köszönöm szépen!

24/N



2021. máj. 11. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire sötét a szőrzeted. Ezek a fény alapú szőrtelenítők annál hatékonyabbak, minnél sötétebb a szőr.
2021. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sötétbarna, sajnos ezért is nagyon feltűnő és zavaró.
2021. máj. 11. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémával küzdöttem én is, aztán beruháztam egy ilyen villanó fényes szőrtelenítőre. Hát komolyan mondom megváltoztatta az életemet.:)

Nekem kellett pár hónap mire a szőrök teljesen megadták magukat, néha 1-2 szálat kell csipesszel kikapni, de ég és föld a különbség. Már villantani sem kell olyan gyakran, néha egy emlékeztető kezelést kell csinálni, ami 3 perc kb.

2021. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Braun, Philips, Silk'n

Ezeket meg lehet venni, jó gépek. De ahogy írták a szőrszál színétől függ mennyire fog beválni. És a napozás nem ajánlott amíg használod. A bőrnek világosnak kell maradnia, különben megégetheti.

2021. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!