Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valamilyen eszköz a nem...

Van valamilyen eszköz a nem fújós, hanem csak sima üveges parfüm adagolására?

Figyelt kérdés
Vagy csak locsolja az ember magára ahogy tudja? :) Nekem eddig mindig olyan üvegcsém volt amiből fújni lehetett, most kaptam egy olyan parfümöt, amin nincs ilyen adagoló.. Lehet, hogy hülye kérdés, de hogyan használjam, hogy ne lötyögtessek ki túl sokat?
2007. dec. 23. 09:25
 1/4 anonim válasza:
láttam már ilyet, nagyobb illatszerbe nézd meg! amúgy rém egyszerű... újjbeggyel fogd be az üveg száját (de csak lazán), lötyköld meg, majd ezzel az újjaddal kend be a nyakad, vagy ahol akarod!
2007. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez az ujjbegyes megoldás azért nem jó, mert a parfümöt nem szabad szétdörzsölni, mert akkor nem lesz olyan hosszan tartó az illata (mivel a részecskéket is szétkened). Furán hngzik, de ha nem hiszed, nézz utánna neten :) Utcai parfümárusoknál lehet kapni üvegeket, szerintem vegyél ott egyet, és öntsd át.
2007. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az Avonból rendeltem parfümszórót.Praktikus, mert 5 ml-es kis üveg, és bárhol elfér:)
2008. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt tudom ajánlani,h egy üres parfümösüvegedbe alapos kimosás után öntsd át.(Van amiek le lehet csavarni a szóróját.)
2008. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!