Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azoknak a lányoknak,akiknek...

Azoknak a lányoknak,akiknek jó alakjuk van,a fogaik is szépek?

Figyelt kérdés
Még nem láttam olyan lányt,aki vékony,csinos és hiányzott volna elöl foga,vagy elmeszesedett fogkő lett volna a fogain.Aki az alakjára vigyáz,az a fogaira is?

2021. máj. 19. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Vannak jó alakú,de hiányos fogazatú lányok
Az a lány akinek jó az alakja jók a fogai is.
Láttam már jó alakú fogatlan lányt
49 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Az ember azt gondolná pedig ha meglát egy szép lányt,hogy biztos szép fehérek lehetnek a fogai,biztos nincs egy rossz foga sem.
2021. máj. 19. 23:44
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg igen.
2021. máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Te valami fogfetises vagy? Minden kategoriaba szeretnel kerdest feltenni a fogakrol?

El kell szomoritsalak, rengeteg no es ferfi van aki hiaba igenyes a fogaira ha rossz geneket orokolt☺️


A jo az alakja valakinek meg teljesen relativ dolog. Aki szerinted jo alaku az masnak nem. Akkor mirol is beszelunk epp?


Ja meg lehet szep foga ugy is, hogy az nem a sajatja:) jaj hany ismerosomnek tort kette a foga baleset miatt, csodaszep uj fogat epitettek a helyere.

2021. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Maradj mar a hulye fetiseddel.
2021. máj. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
What. Az elég ritka, ha valakinek hiányzik foga, még az alsó-középosztály is meg tudja engedni magának a fogorvost. Még jó, hogy nem látsz fiatal, jól öltözött lányokat fogatlanul 😂 Egy mélyszegénységben élő, koszos romának pedig hiába van jó alakja, nem fogod észrevenni.
2021. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Tök igazad van kérdező!

Én mivel magamból indulok ki tehát mindenem rendben van, így elvárnám hogy a leendő partnerem is ugyanilyen legyen.

Illuzióromboló az ápolatlan száj, fogak.

Nem kell messzire mennem, a kolléganőm is pont ilyen, a teste jó, ad is magára, ruházat és haj szempontjából, csak ne beszéljen!

Rettentő szájszaga van, az alsó fogain akkora fogkő lepedék van mintha rágót ragasztott volna rá.

Természetesen egó van, elvárások a férfiakkal szemben vannak.

Nem is értem az ilyen embereket, a szájukba nem néznek be?

És ez sajnos így szokott lenni, hogy csúnya fej szép alak, és fordítva vagy egyéb lelombozó dolgok.

F.

2021. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Aki igényes az a fogaira is igényes.

Ettől még lehet egy igénytelen lánynak jó genetikája (szép arc, jó alak)


Nekem jó alakom van és igényes is vagyok, mégis állandóan fogkőleszedésre kell mászkálnom, mert 3-4 hónap alatt kialakul.

Mellesleg megsúgom, neked tuti valami fogmániád van, mert a legtöbb pasit ennyire nem érdeklik a fogak.

Többnyire csak az érdekli őket, hogy Ne legyen büdös a szája, legyen foga és ne sárguljon:s

2021. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

És az igényesség nem azt jelenti, hogy nincs rossz foga, nem hiányzik foga. Azt, hogy megcsináltatja.

Nekem is van 2 pótlásom (igaz hátul) és 3 tömött fogam. Na bumm. Pedig ezt többnyire senki se látja, vagy tudja rólam.

2021. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7.

Az igénytelen pasiknak tényleg mindegy,de én például nem csókolok meg olyan nőt akinek lepedékes a foga.

2021. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. az enyém aztán nem lepedékes. Gyönyörű fehérek.

Csak megemlítettem, hogy van pótlásom és tömésem ettől még.

Igényesség nem egyenlő a jó genetikával.

Tehát: egy igényes lánynak is lehet fogköve, lyukas foga, csak megcsináltatja.

2021. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!