Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy használt TAG Heuer Formula...

Egy használt TAG Heuer Formula 1 óra létezik, hogy 120 ezer Ft?

Figyelt kérdés
Ilyen 100-120 ezer Forintért is lehet már jófogáson kapni, pedig a TAG Heuer az egy eléggé felkapott presztízs márka, főleg, hogy a forma 1-hez is köze van. Megéri egy ilyet megvenni? Gondolom kvarc szerkezet, de szokta bírni sokáig?

2021. máj. 26. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
van új is kb. 100 000-ért kinából. én nem bíznék ebben.
2021. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó, de az tuti hamis. Ebbe viszont van esély, hogy eredeti? Reális, hogy ennyi a használt ára?
2021. máj. 26. 18:57
 3/15 anonim ***** válasza:
2021. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egy linket bedobnàl?
2021. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
A Tag Heuer nem presztízs márka. Órás körökben az egyik leglenézettebb márka emiatt borzasztó rosszul tartja az árát. Sokszor a retail ár harmadáért tudod megvenni újszerű állapotban.
2021. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

6

A Calatravák 4-10 millió körül mennek. Feltételezhetően eredeti, bár ahhoz hogy biztosan megállapítsuk nem elég pár VGA felbontású kép.

2021. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 de azért àltalánosságban mégis van egy népszerűsége, meg jelen vannak a forma 1-ben is, mint szponzor, így többen ismerik, mint más svájci márkát, bár a hétköznapi, nem órakedvelő lehet nem ismeri ezt sem. Amúgy melyik az elfogadottabb, meg ismertebb? A TAG Heuer vagy a Longines?
2021. máj. 27. 17:31
 8/15 anonim ***** válasza:

8

Igen ezért ugrik be a sok hozzá nem értő amikor venni akar egy "komolyabb" órát ész vesz egy Tag Heuert 2 millióért aztán meg amikor eladná pislog hogy 600-700 ezernél többet nem

ér. Ezek a Formula-1 sorozatuk is azért olcsó mert már nem szponzorálják a sorozatot csak egy csapatot, és ezek az ilyen jellegű termékek amúgy sem mennek jól mert elégkevés embert érdekel az F1, meg persze az sem segít az érték tartásban hogy a kvarc verzióban egy 5000 forintos szerkezet van.

2021. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"és ezek az ilyen jellegű termékek amúgy sem mennek jól mert elégkevés embert érdekel az F1"


Hát azért stabilan több, mint 500 millióan nézik, valamikor 1 milliárd körül is van. Nekem pl. kimondottan emiatt is tetszik a TAG Heuer, meg van egy Ayrton Senna limitált kiadású órájuk, na egy olyat ha egyszer ki tudnék fogni, és épp akkor lenne is annyi pénzem feleslegesen, veszek egyet. Multkor 300 körül láttam egyet, érdekes, hogy az sem ilyen nagyon magas ár, pedig azért mégiscsak Senna.

2021. máj. 27. 17:43
 10/15 A kérdező kommentje:
De amúgy egyik óra sem ér ugyanannyit, mint amikor megvette az ember, nem tudom sokan miért jönnek ezzel. Egyedül a várólistás Rolexek, meg Patek kaliberű óra szokott később drágább is lenni, minden más veszít az értékeből, legalább is ahogy én néztem eddig.
2021. máj. 27. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!