Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol van Szombathelyen metál bolt?

Hol van Szombathelyen metál bolt?

Figyelt kérdés

Ahol zenekaros pólókat, szimatszatyrot, szegecses dolgokat, bakancsot lehet venni?!

Előre is köszi.


2010. aug. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Bakancsot, szimatszatyrot lehet kapni az Army Shopban ami ott van a mozinál. Pólót szerintem csak netről tudsz rendelni, vagy koncerteken vehetsz.
2010. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösziköszi :)
2010. aug. 24. 17:15
 3/5 A kérdező kommentje:
szimatszatyrot érdemesebb ott venni vagy rendeli a vateráról? mennyibe kerül?
2010. aug. 24. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Teszvesz, Vatera rulZ! :D

Bakancsot, szegecses cuccokat tudsz ott venni, rendelni tudsz netről zenekaros pólót, csomagküldés van:

[link]

Szimatszatyrot is találsz itt, asszem, de az is van Vaterán sokszor. Military Shop-ban vannak inkább, biztos van a közeletekben ilyen. Én 1000 Ft-ért vettem, militaryből. :D

Ja, és a szegecses cuccoknál ajánlom inkább, hogy csináld meg magad/csináltasd meg valakivel, mert az nem tucat, és egyedi. :)

2010. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, megnéztem 600 ft az army shopban szóval jobban megéri mint vateráról, ahol akár 2000 használtan!! és majd feldíszítem szegecsekkel. KÖSZI
2010. aug. 30. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!