Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Britney Spears parfümökről?

Figyelt kérdés
Melyiket használtad, honnan szerezted be, mennyire volt tartós, mennyire voltál vele megelégedve?

2021. máj. 29. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tartós,szerintem a rossmannban vagy a dmben vettem még régen. Nem tudom mi a neve már egy kis rózsaszín kerek üveg volt. Keveset kellett fújni belőle és egész nap tartott
2021. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajnos már egyik drogériás üzletben se lehet kapni (se a Rossmann, se a DM, se a Müller, se a Douglas), és neten is csak nagyobb kiszerelésben van, és nem annyira olcsó.


Ez a parfüm volt meg neked? [link]

2021. máj. 29. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
A notinon jó akciók szoktak lenni mindig onnan érdemes rendelni. Nekem pont ez amelyiket linkelted :)
2021. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. máj. 29. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes Britney parfümöm a Notino-ről van. Igaz, ott sem lelhető fel mindegyik, de remélem, gyarapszik majd újra a kínálat.


Eddig összesen 4 Britney illatom van meg, + egy mintám, így valamennyire képben vagyok a felhozatallal. Persze, van még pár, amire kíváncsi vagyok.

Összességében azt gondolom, hogy ár-érték arányban rettenetesen jók.

Nem egydimenziós, buta löttyök, hanem finom, nőies, de édes illatok.


Fantasy (pink gömb) - Ebből van csak mintám. Szerintem nagyon nyári, floridai tengerpartot idéző, kicsit “trópusias” illat. Van benne kivi, birsalma, fehér csoki, amit nagyon intenzíven érezni. Amúgy a tartóssága valami brutális. Őszintén megmondom, nekem nem ez a kedvencem. Egyáltalán nem tartom rossz illatnak, inkább a stílusomhoz és a karakteremhez nem passzol annyira. De ha imádod a nyarat, és valódi Beach Barbieként imádod a strandot és azt az érzést, amikor lebarnulsz, ezzel sem lehet problémád.


Midnight Fantasy (sötétkék gömb) - Na, ez már sokkal inkább én vagyok. 😄 Ez egy nagyon édes, kicsit vattacukros-rágógumis-koktélcseresznyés illat. Emlékeztet az Ariana Grande Sweet Like Candy-re vagy a Viva La Juicy illatokra, de ebben egy leheletnyi jázminos-barackvirágos vonal is megcsendül, de még így is sokkal inkább édes és gyümölcsös. Tulajdonképpen ugyanaz, mint a Victoria’s Secret Love Spell testpermete. Ja, és konkrétan semmi köze nincs az éjszakához, kifejezetten nappali, modern gourmand illat.


Hidden Fantasy (bordó gömb) - Hasonlít a Midnight Fantasy-s vonalhoz, de ez már fűszeresebb, szexibb. Olyan, mintha mézeskalács fűszeres narancslikőr lenne benne.


Circus Fantasy (világoskék gömb piros kristályokkal) - Ez az eredeti rózsaszín Fantasy-val mutat párhuzamot. Viszont ez sokkal könnyedebb, frissebb. Nem annyira tömény, sokkal inkább ózonos. Nekem egy erdő közepén fekvő tó jut róla eszembe, nyári, késő délutáni órákban, ami tele van tavirózsákkal.

Nem annyira erőteljesen induló és nagy hatósugárral bíró illat, mint a többi, ezzel szemben ez is elég tartós, viszont nem árt újrafújni legalább egyszer.


Prerogative - Ennek kávés-karamellás illata van, de a Bailey’s-re is hasonlít egy kicsit 😂. Hivatalosan uniszex illat, de szerintem még így is inkább csajos. Az illata jó. Viszont nem javaslom megvásárlásra, mert nagyon gyorsan, kevesebb mint fél óra alatt elillan. Egyik Britney illatom sem csinálja ezt, emiatt nagyon mérges vagyok rá.

2021. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huh, nagyon szépen köszönöm ezt a részletes jellemzést. :) Hálás vagyok érte.
2021. máj. 29. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Megrendeltem a Fantasy (pink gömb) és a Curious parfümöket a Notino-ról. Mind a kettő illat nagyon tetszik. :) Soha nem rendeltem még parfümöt így, hogy előtte nem szagoltam meg, tehát ez most zsákba macska volt. De megérte, tetszenek.


Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat. :)

2021. jún. 2. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Fantasy szuper. Inkább hűvösebb időben érződik a fehércsokoládé, és a torta. A private show sem rossz, de nekem összességében nagyon mű az összes.
2021. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a vakvásárlásokat, ha parfümről van szó, de a Britney illatokkal eddig mindig szerencsém volt. Eddig egy sem volt, amire azt mondtam volna, hogy borzalmas, vagy ne tudnám viselni. Valamiért nagyon az én kémiámra vannak írva ezek a kis édeskés gourmand illatok, izgalmas illatjegyeket tartalmaznak, amelyek összhatásában eddig soha nem csalódtam.

Nem mellesleg a tartósságuk is vetekszik luxus márkákéval gyakran (most a Fantasy sorozatról beszélek).

Tudtommal régen árulták magyar drogériákban is, már csak a Notinon lelhető fel ez a márka, de egyáltalán nem bánom ezeket a kis “zsákbamacska illatokat”.

A két hatalmas kedvencem a Midnight Fantasy és a Hidden Fantasy.

Gyümölcsös, gourmand, mégis nőies és szexi illatok.

A Midnight Fantasy frissebb, mályvacukrosabb, a Hidden Fantasy pedig melegebb, fűszeresebb és egy fokkal elegánsabb viselet.

2021. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!