Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki szeplős?

Miért lesz valaki szeplős?

Figyelt kérdés
Nálunk a családban rajtam kívül senki nem szeplős, és nyáron erősödik. 😭😭😭

#szeplő #Szép/nem szép
2021. máj. 29. 18:35
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
73%
Tàncsak nem örökölt génekhez lehet köze...?
2021. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
a szeplő szexi
2021. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úúútálom őket! 😡😡😡
2021. máj. 29. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez már csak ilyen, hogy akinek van, az utálja, akinek nincs, az különlegesnek, érdekesnek tartja. idővel majd megtanulsz megbarátkozni vele
2021. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Pedig a szeplő a legszexibb egy nőn
2021. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Használj fényvédőt .
2021. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Gyerekek, én lesz a kivétel, de nem vagyok szeplős és nem is szeretnék. Az szép, ha van néhány szeplő az arcán, de amikor tiszta szeplő az egész feje, azt nem tartom szépnek. Bocsi kérdező!
2021. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Bocsánat elírtam, én leszek nem én lesz.
2021. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de kit érdekel, hogy kinek mi tetszik? Ez nem kívánságműsor. Ilyen a bőröd, ilyen színű a hajad, ilyen formájú a fejed, orrod, füled, szemed, stb. Ha nem tetszik, akkor is ilyen. Nekem is egy csomó minden nem tetszik magamon sem, meg a családtagjaimon és idegeneken sem. Ettől még mindenki úgy néz ki, ahogyan, olyannak kell őket, magunkat elfogadni, amilyenek. Nem igazán változtathatók és ami igen, azt sem igazán érdemes piszkálni.


Az sokkal jobban zavar, ha valaki bunkó, műveletlen, érzéketlen, stb. Mert ezek emberi tuljadonságok, személyiségjegyek, műveltségi kérdések, amik képzéssel, szocializációval, stb. változtathatók - egy csomó ember mégsem veszi a fáradtságot. Pedig ezekkel sokkal nehezebb lehet együtt élni, mint azzal, hogy valaki szeplős-e vagy nem, milyen a hajszíne, arcformája, stb...

2021. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!