Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az extrém kinézetű emberek...

Az extrém kinézetű emberek mit dolgoznak?

Figyelt kérdés

[link]


hol tud így elhelyezkedni?


2010. aug. 24. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
valószínű bármilyen olyan szakma megteszi, amihez nme elvárás a konszolidált külső. bár ismerek agyontetovált orvost:D mégsem látszik ki sehol a köpenyből. a magánéletben meg hadd mutogassa.
2010. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Ismertem egy kiváló tudású professzort, a diákjai is nagyon kedvelték, tele volt tetoválással meg testékszerekkel, de kivívta a tudásával a tiszteletet, még tévé riportot is készítettek vele. Nagy koponya volt, sajnos fiatalon meghalt, de nem ezek miatt.


(nem tudom, extrémnek számít-e, de a BP, Podmaniczky utcai MÁV rendelőintézetben dolgozik egy törpe növésű pasi)

2010. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
barátaim nagy része hasonló, van köztük alsós tanár, buszvezető, zenész, fodrász, piercinges, kamionos, pizzafutár, targoncás, informatikus, meg még kettő aki valamit a médiában dolgozik de nem tudom pontosan mit. több most nem jut eszembe, de én is fura vagyok kicsit mégis mindenhova felvesznek.
2010. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

én az ilyen kinézetű emberekhez a tetkós, piercinges, a fodrász, a csapos(egy klubban), egy eladó (egy punk, emo meg mindenféle alternatív cuccokat áruló boltban) és a zenész szakmákat kapcsolom magamban. ezek csak a saját, belső sztereotipiáim, nincsenek kőbe vésve :)


és persze lehet komoly végzetségük, lehetnek professzorok és orvosok, de ez nagyon ritka. magyarország még nincs felkészülve az iylesfajta különcködésre. sőt szerintem én se nagyon bíznám magam egy ilyen kinézetű ügyvédre vagy gerincsebészre.


17/L

2010. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
utolsó, én simán bíznám, mert tuti nem szívbajos, és tuti kreatív. az orvoslásban és a jogban nme elhanyagolható. csak példaként mondom:D
2010. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
22:11 - Inkább egy ilyenre bíznám magam, mint egy olyanra, aki azt se tudja eldönteni, hogy egy séta alkalmával jobbra vagy balra akar-e fordulni (ismertem egy ilyen tutyimutyi joghallgatót...). :-)
2010. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Párom postás, de így is szeretik a nyugdíjasai :)))
2010. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy haveromnak tetkószalonja van. Ott van is egy-két ilyen "cég reklámja"
2010. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2010. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Akinek van 1kis esze az nem a külső alapján alkalmazza az embert adott munkán belül.

Nekem is vannak ékszereim arcban/orrban/tágító/tetoválások

De nem aggódom efelől h esetleg nem tudok majd elhelyezkedni.

Sokan azért szólják le és szídják az extrém embereket mert a szürke emberek félnek változtatni ők adnak a társadalom véleményére. Most még "mi" vagyunk kisebbségben emiatt de az új generáció már bele fog születni.

18/F

2010. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!