Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit koltesz magadra havi...

Mennyit koltesz magadra havi szinten? Mennyit tartasz normalisnak? Noktol kerdeznem. Olyan dolgokra gondolok, ami havi szinten a szamodra szukseges, pl. fodrasz, mukormos stb. olyan dolgokra gondolok, ami nem letszukseglet, tehat nem ennivalo stb..

Figyelt kérdés
En sokaig kormoshoz, pillashoz, fodraszhoz(festes+hosszabbitas), kozmetikai kezelesekre is eljartam, ma mar nem mindegyikre. Ha belegondolok havi szinten egy kissebb vagyont koltottem el, es most ha belegondolok ertelmesebb dolgokra is kolthettem volna.Masreszt ezektol a dolgoktol jobb az ember kozerzete, mar akinek ez szamit.

2021. jún. 3. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Fodrászhoz tök felesleges havonta járni, a hajnak se tesz jót. 2-3 havonta járok festeni, vágatni.

Igaz, nekem nincs is műhajam, az tényleg ronda, ha lenő.

A körmös nem nagy tétel havonta, az a 6-7ezer Ft belefér.

2021. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Havi szinten nincsenek ilyen szolgáltatások amit igénybe veszek.

Fodrászhoz fél-1evente szoktam járni balayage festésre vágásra.

Műkörmöt magamnak csinálom.

Szempilláshoz jártam havonta az 8ezer Ft volt, most szüneteltetem egy kicsit.

Kozmetikushoz, szoliba, masszázsra stb.nem járok.

2021. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Fodrásznál 2,5 éve voltam utoljára. Fenekig érő hajam van, néha vágok a végéből ha töredezik. Festett fekete, magamnak festem havonta, tehát a festéket megveszem.

Körmös, kozmetikus, szoli nem járok. Voltam párszor, utoljára évekkel ezelőtt.

A smink nálam spirál, szemceruza.

Ezt veszek ha elfogy, sokáig elég.

Arcápolás kitelt egy kék nivea krémmel, ami a végtelenségig elég

2021. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Körmös 3 hetente 4000

Kozmetikus havonta 9000

Fodrász 2 havonta 8000

2021. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Szerintem aránylag sokat. Masszázs havonta 4000 Ft, kondibérlet 10ezer Ft, személyi edző 25ezer Ft, pilates órák 15ezer Ft, gyanta 5000 Ft.

Kozmetikusra, fodrászra, körmösre meg szolira meg hasonlókra nem költök semennyit. Na jó, elmegyek félévente 1-szer fodrászhoz 3000 Ft-ért.

2021. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Fodrászhoz kB félevente megyek(nekem igazából gyakrabban kéne kB 3-4 havonta).

Kozmetikus attól függ, hogy mit csinál. Tisztításra idén az első fél évben 2x mentem, de csinaltattam sminktetoválást(2 terület) és lézeres tetoválás eltávolításba fogtam bele.


Amúgy arcapolokat 3 havonta rendelek kB(vagy ritkábban, de akkor többfélét és hosszabb időszakra). Legutóbb talán 50 ezer forintot költöttem arcápoló termékekre és kozmetikai alapanyagokra összesen, de idén már nem veszek szerintem semmit. Max ha elfogy valami és kell, pótolni fogom.

Egyébként pont az arcapolasi rutinom miatt nincs már szükség a kozmetikusra, hogy kitisztítsa a bőröm.

Kormoshoz, szoliba nem járok. Pedikűröshöz szeretnék még elmenni.


Sminkcuccokat régebben vettem, de manapság már egyáltalán nem érdekelnek. Csak alkalomra sminkelek(évben 1-5 alkalom)

2021. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso! Mi kerul ilyen sokba? Tej, tonik, peeling? Azota jobb a borod? Horrornak hangzik ez az osszeg nekem.
2021. jún. 14. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Voltak benne szerumok, lemosó, argan olaj, jojobaolaj, babassu olaj, folyékony pantenol, keratin, kollagén, növényi protein. Ezekből hajvegapolot kutyultam össze.
2021. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!