Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hibás lenne a Nike Air Force 1?

Hibás lenne a Nike Air Force 1?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem magamnak egy eredeti Nike AF1-t. Ma hordtam először. Vigyáztam rá mikor ma mentem vele. Nagyon kényelmes volt.

Ma viszont hazaértem és azt vettem észre, hogy az orránál már vannak gyűrödések ugye ahol hajlik a cipő mikor sétál az ember. A sarka is picit elkopott, azok a kis csillagok lekoptak róla.

Ez természetes vagy valamiért gyenge a cipő?

Tényleg vigyáztam rá. Csak sétáltam benne.



2021. jún. 5. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol vetted...
2021. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Természetes, hogy creaselődni fog az eleje, mivel bőrcipő. Ha ezt nem szeretnéd, hogy megtörténjen vegyél sneaker shield-et; [link]

A kis csillagok is természetes, hogy lekopnak idővel ez jelenti, hogy használtad nekem is a Jordan 4-em elején ahol érintkezett a talajjal már teljesen sima.

2021. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtettem írni, hogy a már meglévő gyűrődések ellen vannak ilyen házi próbálkozások pl: vizes törölközőt ráteszik és vasalják, de soha nem csináltam, szóval nem tudom mennyire tartós meg mennyire kell figyelni.

https://www.youtube.com/watch?v=LbThPZYB7J4

2021. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!