Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek látják az arcomat...

Milyennek látják az arcomat az emberek?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy sajnos alapból elég önbizalomhiányos vagyok, és ez teljesen kiborított, a lényeg az hogy soha nem tetszek magamnak a fényképeken, egyszerűen sírhatnékom van annyira aszimmetrikusnak látom magam rajtuk, de a tükörben viszonylag szimmetrikusnak, sőt néha még kifejezetten szépnek is találom az arcom. Viszont kipróbáltam azt hogy lefotózom magam szelfikamerával (ugye azon úgy nézek ki mint a tükörben) és ugyanabból a szögből de rendes kamerával, és egyszerűen alig ismerek magamra annyira ferde az orrom, a szemem, a szám azon a másik képen, pont mint a fényképeken. Az érdekelne hogy van ennek valami pszichológiai oka amiért fényképeken és rendes kamerában sokkal rondábbnak látom magam, azért lehet-e ez mert ugye a tükörképemet szoktam meg és ezért "láttatja" úgy az agyam hogy ronda vagyok a rendes képeken, vagy tényleg ennyire aszimmetrikus az arcom? És az emberek úgy általában "melyik" arcomat látják, azt amit én a tükörben vagy amit én sokkal csúnyábbnak gondolok? És hogyha a "rondábbikat" akkor ők is ugyanolyan felemásnak találják mint én?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, elnézést ha kicsit hosszú lett.



2021. jún. 19. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Dobj egy képet ide és megmondjuk.


Ha gyáva vagy hozzá, akkor nem rinyálj itt, senkit nem érdekel.

2021. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem értem hogy miért mondod ezt. Ha bizonyos okokból kifolyólag nem akarok képet küldeni, attól még hadd "rinyáljak" (egészen pontosan egy kérdést írtam ki,de mindegy) itt. Ha téged nem érdekel, akkor már ne is haragudj de miért írtál??
2021. jún. 19. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Talán a megvilágítás vagy a póz az ami nem jó, ha csak egy helyben állsz akkor nem lesz annyira előnyös a kép vagyis pózolj be valamit, de ez attól függ, hogy hol a kamera, mármint hogy teljes alakos képet csinálsz vagy csak az arcodról. A fény, kapcsold be a telefonod vakuját, talán dob valamit a képen...

Csak ezekkel tudok segíteni, remélem hasznos volt..

2021. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!