Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért divat a nők körében a...

Miért divat a nők körében a hosszú karom? Miért van minden nőnek akkora körme?

Figyelt kérdés
Ahányszor csak nőkkel ismerkedem,mindegyiknek vagy műkörme nagy vagy hatalmas saját körmei vannak,ami még rosszabb. Mi a jó ebben a nőknek? Miért szeretik? Miért divat? Főleg kaparni vele.

2021. jún. 22. 04:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Én utálom. Nem értem, hogy lehet létezni ilyen 5 centis körmökkel, ráadásul ronda is.
2021. jún. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Pedig szexi! Jobban mutat a fallosz is a műkörmös kezükben!
2021. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Ebbe valószínűleg az az általános szokás is belejátszik, hogy a nők hosszabbra hagyják nőni a körmüket, mint a férfiak. Bizonyos hosszig amúgy nem zavar (még jól is néz ki, ha ápolt), ám a túl hosszú köröm veszélyes is lehet, ezért akkor már nemcsak ronda, de nem is praktikus.
2021. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Kíváncsi lennék hogyan töröl nagydolog után.

Számomra ez a köröm mánia egyenesen taszító, nem tudom minek, kinek csinálják.

És mennyi idő elmegy amit ráfordít egy ilyen baromság legyártatására.

F.40

2021. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

1. Ez is ugyanolyan nőies és "öltöztet", mint egy jó smink vagy csinos ruha.

2. Ez sokaknak az én-időhöz hozzátartozik, hogy megcsinál(tat)ják a körmeiket.

3. Kikapcsolódás. Olyan, mint egy pasinak a gamelés vagy szerelés.

4. Varriálható, nem unalmas. Egyik héten rózsaszín, 2 hét múlva nude, újabb 2 hét múlva sárga.

5. Sokaknak csak ez az egy luxusuk van. Más beül egy kávézóba, ő a körmét csináltatja meg ennyiért.

6. MAGÁNAK akarja, hogy tetszen.

7. Rengeteg csajnak nem elég erős a körme, így esélytelen, hogy a sajátjából legalább egy normál hosszúságot elérjen (ami tovább tart, mint 2-3 nap).

8. Nem kell attól félni, hogy beszakad, megsérül a köröm. Védve van.

9. Sokan csak így tudnak/tudtak leszokni a körömrágásról.



Nem baj, ha neked nem tetszik. Véleményhez jogod van. De akkor ne ismerkedj olyannal, akinek ilyen a körme. Ezzel csak magadat hergeled.

2021. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

ilyennel is bajotok van?

[link]

2021. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"hatalmas saját körmei vannak"


Ehhez hasonlót tudnál belinkelni?

2021. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem hogy nem szép, nehezebben lehet vele bármit csinálni, mint egészséges hosszúsággal, de még csak nem is higiénikus.

A mocsok, az összes baktérium rátapad az aljára, és hiába mossa alaposan az ember, ott marad.

Nem lehet túl kellemes így ceruzát vagy krétát megfogni.

2021. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a sajátom van, az se nagyon hosszú - a fehér rész max 3 milliméter. Engem a bőrápolási videokban szokott kiakasztani a hosszú karom. Nyilván kezet mos, azt nem vonom kétségbe, de azt nem hiszem, hogy minden kézmosásnál egyesével végigdörzsöli a körmeit is. És akkor mutogatja az arcát a körmeivel, és azzal teszi fel a cuccokat. Yeesh.


Ettől függetlenül van, ami nagyon jól néz ki.

2021. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3%

6!

Szép kis litánia, gratulálok!

De! A nagy kérdésre nem adtad meg a választ, miszerint nagydolog után mit kezd ekkora karmokkal.

Amúgy az utolsó mondatodban van igazság, csupán az a baj hogy keresve is alig találsz olyan nőt aki nem gyártat karmokat magának.

2021. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!