Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mutatok egy lányt, aki szerint...

Mutatok egy lányt, aki szerintem a legszebb arcú, ami létezhet. Igaz nem is létezik, mert festett. Képet rakom lejjebb. Szerintetek is hihetetlenül szép?

Figyelt kérdés
[link]

#szép #GhostBlade #Yulia
2021. jún. 24. 15:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyebként teljesen igaz, amit a 8-as írt. Az arcára van írva a lánynak. A GhostBlade történetében ő a naív királylány, aki mindenért magát hibáztatja. Én pontosan az ilyen gyenge virágszál lányokat szeretem. Az is igaz, hogy betegeskedőnek néz ki kicsit. Viszont én a sápadt bőrt is nagyon szeretem egy lányon. Egy "naív szüzikét" meghódítani, magadba szerettetni, és a tenyereden hordozni a világ egyik legjobb érzése lehet.
2021. jún. 24. 20:13
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit túl kicsi lett az arca, az álla, az egészet kicsit lejjebb lehetett volna húzni, és hátrébb.

Egyébként én is nézem WLOP youtube csatornáját, és gyönyörűen játszik a fényekkel. :) De nem mondanám, hogy ez a rajza lett a legszebb arcú.

2021. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
WLOP kevés rajzán ábrázolja a karakterek arcát jól látható szögből. Szóval biztosan van jobb képe ennél, csak én még nem láttam :).
2021. jún. 24. 23:40
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik
2021. jún. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem az ilyen gyenge, törékeny kis mimóza típusok alapból nem jönnek be
2021. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is szép, és ezzel a stílussal, amivel a kép készült, nagyon különleges kisugárzása van. DE szerintem a valóságban egy ember ilyen arccal kicsit ijesztő és/vagy szétplasztikázott benyomást keltene.
2021. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!