Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes lézeres/végleges szőrtelenítés végezni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és régóta gondolkozok már rajta

2021. jún. 30. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

18 éves kortól simán lehet. Más kérdés, hogy érdemes-e. Attól függ, mennyi szőrt, honnan, milyen módszerrel szeretnél eltávolítani. Mindegyik eljárás nagyon költséges. Nincs személyes tapasztalatom lézeres és ipl szőrtelenítéssel, de hallottam olyan esetekről, hogy bizony visszanő a szőr. Ablakon kidobott rengeteg pénz.

A tűs epilálást próbáltam. Ezt elég kevés helyen csinálják. Tudtommal ez az egyetlen módszer, ami valóban végleges, de ez nem igazán alkalmas nagy mennyiségű szőr eltávolítására. Kivéve ha rengeteg pénzed van, türelmes vagy, és jól bírod a fájdalmat. Én csak néhány nem kívánatos szőrszálat távolíttattam el ezzel a módszerrel, úgy bevált.

2021. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

18, de hogy érdemes-e...

Az egyik ismerősöm brutálisan leforrázta a karját, na ott soha nem lesz már szőr. Más végleges nincs, amit így hirdetnek sem végleges és több alkalommal kell menni. van akinek kb semmit nem használ, nem mindegy az sem, hogy milyen a szőr...

2021. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy neves plasztikai sebeszetre jártam lézeres kezelésre. Azt mondták akkor lehet a legjobb eredményt elérni ha a páciens bőre minél világosabb a szőr pedig minél sötétebb (az enyém ilyen). Magával a sebészettel volt már pozitív tapasztalatom, így belevágtam. Iszonyú fájdalmas volt a lézeres kezelés, dupla annyi alkalmat csináltam végig mint amennyi javasolt. Rengeteg pénzem ment rá, de semmi eredménye nem volt.


Tudom, hogy valakinél szinte tökéletes eredményt lehet elérni. Nálam nem sikerült még minimálisat sem, pedig elvileg jó alany voltam hozzá.

2021. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!