Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szemszin a legszebb...

Melyik szemszin a legszebb szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Kek
Szurke
Zold
Aranybarna
Barna
Fekete
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Számomra nem a szem színétől függ, hogy mennyire szép, hanem a formától, tekintettől, meg magától az arctól is. Így nagy általánosságban nem tudnám kijelenteni, hogy pl. a kék mindig szép, mindig tetszik.
2021. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem inkább az árnyalattól függ. Barnából az a meleg, mogyoróbarna őzikeszem, de szép még a borostyán meg a szürkéskék is. Zöldből azinte mindegyik tetszik.
2021. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbbször a barna szemek tetszenek, de vannak kivételek. Mivel rengeteg embernek van ilyen szeme, nyilván nem akad meg rajta úgy a tekintetem és sok az ilyen "snassz". Kékben sok ijesztő, világos árnyalatot láttam, de vannak nagyon élénk, sötét, különleges árnyalatok. Tiszta zöldet csak rajzfilmben láttam meg egyszer talán 5 éves korom körül, de az ilyen türkizes volt. Elméletben szépnek látom. A saját szemem talán aranybarna (ilyen sárgás-zöldes, néhol van benne barna) ez a szín, minden egoizmus nélkül tetszik és másokon is jól néz ki általában. A fekete szemek nekem semlegesek, nem váltanak ki semmit, itt az embernek az egész arcát nézem egybe és az alapján állapítom meg, hogy tetszik-e ahogy a szemével néz (nem tudom ennek van-e értelme😅). Végül, erről a listáról a szürke: elég ritka és anyán kívül nem ismerek senkit ezzel a szemszínnel. Számomra érdekes, különleges hatása van, öcsém szerint "szexi"-én ezt mondjuk semmelyik színről sem tudnám így kijelenteni.

Ami talán tetszeni szokott leginkább az az élénk csokibarna szín, a sötétkék, szürkéskék, illetve a keverék színek (itt lehet olyan, hogy egy szemén belül több szín vagy a 2 eltér, mindegy)

2021. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt nem ertem amugy hogy miert grafikonon mutatja csal az oldal a szavazas eredmenyet, miert nem szammal.
2021. júl. 3. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Az írekre jellemző nagyon-nagyon zöld tetszik a legjobban, én is olyat szeretnék a dögunalmas sötétbarnáim helyett.
2021. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem gépen kiírja hányan szavaztak x dologra, ha rákattintok, de, ha nagyon szeretnéd a szavazatok össz számából, a lehetőségekből és a rudak hosszából ki tudod számolni te is. Mondjuk ez macerás, ha valaki nem olyan jó matekból, én is 15 percet töltöttem ezzel egy saját kérdésemnél.
2021. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valamiert ennel a kerdesnel a barna is eleg nepszeru, valamiert.
2021. júl. 3. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Amber. A zöld az nagyon szép de a hazel a best. A klasszik világos,óceánkék egy idő után unalmas szerintem és kifejezéstelen. Lehet mert az ismerőseim nagyrésze az, meg inkább kékszemű emberek vannak körülöttem.
2021. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!