Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Boltban kapható műkörmökről...

Boltban kapható műkörmökről vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Be kell alá vágni tövig a körmöt? A ragasztó tönkre teszi a körmöm? Ha levágom hamar megnő? Segíts lécci..
2010. aug. 26. 20:29
 1/6 Esme.avantgarde ***** válasza:
Ha az otthon felragasztósra gondolsz,akkor nehéz magadnak felrakni, nem kell alá levágni a körmöt, nem tart sokáig, 2-3 napig, a ragasztó eléggé elcseszi a körmöt és csúnya lesz a helye.
2010. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én többször használtam ilyet, de csak bulikba. nem vágtam le a körmöm. Nekem nem tette tönkre a körmöm. Bár biztosan függ a saját körmödtől meg a ragasztótól. Nekem erős a körmöm. nálam egy alkalomnál nem bír többet. Nagyon aktív vagyok és leesnek:) De a bulit kibírja:)
2010. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SOHA!Igénytelen, undorító, béna, tönkreteszi a körmöd...inkább vegyél az árából egy jó minőségű, szép színű körömlakkot, és fesd ki. sokkal szebb lesz.
2010. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fujj az nagyon undorító! inkább csináltass egy jó szakemberrel normális műkörmöt
2010. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. voltam. VAlóban van olyan ami nagyon gáz. DE hogyha normálisat találsz (nem a gagyira gondolok, ami olyan görbe és hullámos a széle... hanem vannak normális, igényesek is. HA ilyet találsz és normálisan fel tudok rakni, akkor nem undorító. Amit én használok olykor olykor, az nem is extra hosszú, nem kirívó. Sok csaj bnőm hitte, hogy eredeti körmöm. De ha nem vagy biztos magadban akkor tényleg érdemesebb körmöshöz menni
2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon olcsó hatást kelt az összes, akármilyen fajta műanyag vacak. Vágd, reszeld le szépen, formásra a körmeidet, fesd ki valami igényes színre és kész.
2010. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!