Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zöld görgős gyantapatronnal...

Zöld görgős gyantapatronnal ha le gyantázom a nemi szervem lehet bajom?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy görgős gyantapatront, a zöldet. viszont a boltban nem olvastam végig hogy mi van rá írva, itthon viszont elolvastam és az volt rá írva hogy nemiszerven nem lehet vele gyantázni, gyakori kérdéseken olvastam róla előtte mielőtt megvettem hogy egy férfi ezzel gyantázza magát, ezzel a fajtával, illetve a nemi szervét is igaz hogy én nő vagyok de ha ki próbálnám a nemi szervemet legyantázni vele lehet bajom? Köszönöm a válaszokat

#gyantázás #gyantapatron #Görgősgyantapatron #Nemiszervgyantazas
2021. júl. 5. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Brazil gyantát nem gyantapatronnal szokták csinálni hanem hardwax-xal . A gyöngyössel .
2021. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de olvastam már aki gyantapatronnal is szokta ezért kérdezem
2021. júl. 6. 05:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg attól akit mondta ezt . Én biztos ki nem próbálnám . Hogy kened fel azt rendesen a kis részekre ne legyen minden is olyan ? Aztán meg , hogy szeded le ?
2021. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!