Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercinget mikortól lehet...

Orrpiercinget mikortól lehet megmozdítani?

Figyelt kérdés
3 hete szúrták az orrpiercingemet, sima orrpötty, de kicsit magasra ment, úgy érzem, porcot is ért. Szabályosan kezeltem, napi háromszor Octenisepttel, meg kamilláztam is, csak nagyon be van szorulva.Már alig fáj, csak belülről még kissé dagadt. Próbálom megmozdítani, de semmit sem mozdul. Mit tegyek?

2021. júl. 6. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél vele csinálni? Kivenni? Kicserélni? Vagy csak "nézegetni"? Szerintem inkább menj vissza a piercerhez, és őt kérd meg rá.

Már nem emlékszem, mert rég volt, de nekem hamar begyógyult az orrpc-m, hamar tudtam mozgatni, de szerintem 3 hét után még nem piszkáltam.

2021. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az enyém lőve lett ugyan, de nekem azt mondták, hogy forgassam az ékszert az orromba. Így is tettem, forgattam és kezeltem, hamar begyógyult és nem szorult bele a sebbe. 1 hónap után cseréltem ki karikára.
2021. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
# Egyes: Megnyugtatóbb lenne, ha tudnám kicsit mozgatni. Lefertőtlenített kézzel belülről azt tapintom, mintha a szárra "ránőtt" volna az orrnyálkahártya. Tudom, bután hangzik, de tényleg nyugodtabb lennék, ha nem érezném ezt. Egyébként nem fájdalmas. Már. De a szúrás után két hétig olyan iszonyatosan be volt belülről dagadva, hogy levegőt is alig kaptam azon az oldalon. Mostanra a duzzanat lement, de totál nem mozgatható a piercing. Kicsit próbálom, de nem megy. Vagy túl türelmetlen vagyok?
2021. júl. 6. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy türelmetlen, az nem valami jò ha nem tudod mozgatni .

Mindenképpen menj vissza oda aki szúrta neked , vagy próbald meg egy csipesszel mozgatni közbe pedig kend tetrán kenőccsel. Sok sikert:))

2021. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyan septumom van, elso par napban nem tudtam csak mozgatni, de 2.-3. heten mar magatol mozgott mikozben tisztitottam, 4. heten pedig mar ki is csereltem
2021. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy azért nem tudom mozgatni, mert belülről "fogja" a var. Kénytelen vagyok várni, amíg leesik.
2021. júl. 14. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!