Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira nagy divat, ha valakin...

Annyira nagy divat, ha valakinek nyáron a 30fokos hőségben kibontja a hosszú haját?

Figyelt kérdés

Barátnőm még ebben a 37fokban is kiengedve hordja a derekáig érő haját, közben meg tisztára izzad a nyaka és a háta. Azt mondja most ez a divat és én is engedjem ki a hajamat. Inkább felkötöm kontyba vagy lófarokba. Megsülök így is az odakint.

Más is kiengedi ilyen melegbe?


2021. júl. 8. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy engedem ki.

21/N

2021. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Franc engedi ki, így is megsülök...

Szerintem jobban néz ki egy felkontyolt haj, mint egy hőguta

19L

2021. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Derékig érő, dús hajam van.

Ha valamiért jól akarok kinézni, én is kiengedem, de mindig viszek magammal hajgumit, hogy minimum rövidebb időkre felkössem, mert én se bírom a meleget.

Átlag hétköznapokon viszont vagy magas lófarokban, vagy felkontyolva hordom, nincs az az isten, hogy a kánikulában is kibontott hajjal mászkáljak állandóan. 😳

Sőt néha meg is mosom, és vizes hajjal indulok el otthonról, hogy külön hűtsem a fejemet/nyakamat/hátamat, ezt ajánlom mindenkinek. :D

2021. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen félig fenn, félig lenn hordom, az elejét feltűzöm, mert zavar. Engem annyira nem izzaszt be, ha lent hagyom, viszont észrevettem, hogy a nyakam nem ég le annyira, ha takarja a hajam.
2021. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nem időjárás függő hogy hordom a hajam. Általában kibontva hordom hőségben és fagyban is.
2021. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Én is kiengedem utcán, munkahelyen, mert attól, hogy meleg van, még idétlenül nézek ki összefogott hajjal.
2021. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
De ezt nem értem. Akinek ronda a feje, annak tök mindegy, milyen a haja.
2021. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

Ha én férfiként bőrkopaszon úgy izzadok hogy csurog a víz a tarkómról a nyakamra, akkor nem mindegy, hogy egy nő kibontva hordja a haját vagy felkötve?

Így is meg úgy is izzadsz 35 fokban, de ha választani kéne én éppen ezért a kibontott hajra szavazok egy nőnél mert egy nőnek a haja az éke! Roppant vonzó egy omló hajtuhatag.

2021. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Mindig kiengedve hordom, mert úgy áll jól és úgy szeretem. Nem érzem, hogy jobban izzadnék tőle vagy melegítene stb., pedig hosszú és sok van.
2021. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a férfinek is a haja az éke. Szopacs.
2021. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!