Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Főleg fiúktól :mennyire...

Főleg fiúktól :mennyire visszataszító, ha egy lánynak a hátán a lapockák között van két bab nagyságú sötétbarna anyajegy? Emiatt nem ismerkednek meg a lánnyal még ha tetszik is nekik?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 08:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nagyon nagy butaság.Hogy ilyen miatt ne ismerkedne meg valaki veled.
2021. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Régen divat volt a szépségpont, vagyis műanyajegyet ragasztottak, vagy rajzoltak az arcukra fekete szemceruzával.

Aki megszeret, azt nem érdekli.

Ez csak benned él, neked okoz komplexust. Amúgy menj bőrgyógyászhoz, mit mond.

De azon ne morfondírozz, hogy netán azért nem akarnak veled barátkozni a fiúk. Hülyeség.

2021. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Szerintem ritka aki ilyenen kattog.
2021. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sima anyajegy, vagy olyan ami így kiáll?
2021. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem az arcomon van nem kevés, és emiatt nem kerültem hátrányos megkülönböztetésbe.

17/L

2021. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál azt mondták, hogy nem mernek hozzányúlni, mert elrákosodhat. Különben most már kiáll egy kicsit. Azon gondolkodtam, hogy elkötöm hátha leszárad.
2021. júl. 18. 08:54
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nene, otthon ne csinálj vele semmit 😅 majd a bőrgyógyászok. Ami ilyen rákgyanús azokat le szokták venni amúgy, bár ezek elég nagyok. 🤔 Nem vagyok szakértő sajnos
2021. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Jézus te hülye vagy? Az orvos nem nyúl hozzá, nehogy gond legyen, akkor majd te úgy otthon eltünteted?

Van egyébként két bitangnagy anyajegy a lapockáim között (kiállósak), sosem volt problémám a társkereséssel. Ha zavar, hordj olyan felsőket, amiben nem látszik.

2021. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy lélekben erősítetek ! Volt olyan szitu, hogy felszálltam a vonatra, mentem vízpartra pihenni és egy fiú nagyon nézett. Láttam, hogy tetszem neki. De ahogy elmentem előtte és a ruhámból kilátszott a két anyajegy, már utána rám se nézett !
2021. júl. 18. 09:11
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor az a fiú annyit is ér... Mi az hogy "elkötöd"? :D Amúgy bármilyen anyajegyet le tudnak műteni, főleg, ha elrákosodhat, akkor mindeképpen leszedik.
2021. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!