Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen esküvői ruhát szeretnét...

Milyen esküvői ruhát szeretnétek/ (milyen volt az esküvői ruhátok)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amilyet szeretnék

[link]


[link]


[link]


[link]

2010. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon egyszerű ruhát szeretnék, nem gondolom, hogy habos babos ruhában kéne férjhez mennem én az egyszerűség híve vagyok.

Az esküvőmet kétféleképpen képzelem el, az egyik lehetőség (olcsóbb megoldás):

Körülbelül 50 ember lenne hivatalos, szülők, testvérek, nagyszülők, keresztszülők, a legközelebbi barátok.

A szertartás egy gyönyörűen kidíszített kertben lenne és a boldogító igen a naplemente közben mondanánk ki, a szertartás után egy vőfély nélküli buli "lagzi" lenne ami hajnalig tartana.:)

A 2. lehetőség amihez már kell egy "kis" pénz:

A vőlegényemmel repülőre szállnánk, és elrepülnénk egy gyönyörű fehér homokos tengerpartra. A parton megkérnénk 2 ismeretlen embert, hogy legyenek a tanúink.Az esküvő után el is mennénk nászútra, és mint férj és feleség jönnénk haza, mindenki nagy megdöbbenésére!:)

2010. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]



[link]



[link]



20:07-es voltam

2010. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem jelenleg ez tetszik nagyon:)


[link]

2010. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!