Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan férfiről akinek van két fűltágitója 5-6 tetoválása orr nyelv ajak pc-je és jó pár fülbevaló? Furcsa lenne pl egy ügyvédnő párjaként? Milyen nő illik hozzá?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
egy ugyan olyan mint ö. tetkós,pc-s,stb. szerintem.De a szerelem nem válogat:)
2010. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek elottem levovel :)
2010. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen! Ez tőle függ. :D Nekem biztos nem jönne be.
2010. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Hogy mit gondolok? Azt, hogy egy idióta (már megbocsáss), aki telerakja magát mindenféle kacattal, amik egészségét is károsítják. Most mondjátok meg, mért jó ez a sok piercing meg tetoválás? A fültágító meg undorító... Furcsa lenne egy ügyvédnő párjaként, de ez nem befolyásolja hogy milyen munkát végeztek. Hogy milyen nő illik hozzá? Fingom sincs. Valószínűleg ugyanilyen féleszű, aki tele van tetoválva és nincs olyan hely, ahol ne lenne piercing. Mert gondolom ha magát is telerakja ilyen sz*arságokkal, akkor a pasikon is ez jön be neki.
2010. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
undorító
2010. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

imádnálak:D az ilyen külső, számomra egy teljesen érdekes/furcsa(jó értelemben embert feltételez, akit jó lenne megismerni. ha valaki más akkor a beállítottsága is biztosan más. szerintem jó, nekem bejönnek.

amúgy a sok nagytudásúnak:D: Buddha-nak is volt fültágítója még hozzá elég méretes, és nem ilyen kicsi amilyen a kérdésben szerepel. viszont Tutanhamon-nak pont ilyen kicsi volt:)

L/16

2010. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bírom.Amikor egy dagadt csaj feltesz magáról egy képet egyből azzal jöttök,hogy nem a külső számít stb...Itt meg rögtön leszóljátok,hogy milyen már.Közben meg nem is tudod kiről van szó.Lehet,hogy egy nagyon kedves fiú,akivel barátok lennétek.Akkor mostmár döntsétek el végre,hogy a külső számít-e nektek.Lehetséges,hogy ti sem tudjátok...:)
2010. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lájkolom. Én is kb igy nézek ki de lányba.

És tényleg: miért kell elitélni az ilyen embereket? :(

2010. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!