Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek helyes pasi?

Hogy lehetek helyes pasi?

Figyelt kérdés

Gondolom sok minden adottságtól is múlik... de valamit csak tehetek érte, nem? :)


Ha valaki ronda, az lehet attól más szemében helyes?


(nem magamra gondoltam, csupán egy kérdés :) )


2010. aug. 28. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

oldalfrufru ,vagy kicsit hosszabb haj,(mint pl. JB-nek:D)

csőnaci,tornacipő vagy supra

ápolt külsőjó kisu

ha gond van az alakoddal teszel ellene,

ilyenek:)legalábbis nekem;)

2010. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

ápolt külső*

jó kisugárzás*

ezt akartam irni bocs, am 1.vok

2010. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ápolt külső nagyon fontos!

pl én "allergiás vok rá" ha egy fiúnak össze van nőve a szemöldöke.És ne rohangáljon hetekig ugyan abba a pólóba.

A frizurával kapcsolatban pedig menj fodrászhoz mond el neki mien hajat szeretnél és kérdezd meg hogy szerinte jól állna e(ha jó fodrász akkor őszinte lessz:) )

2010. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

deszkas cipo(DC, Vans, ...)

nadrag: [link]

hosszu rovidujuk, hanorakok, elol picit felallitott haj

(piercing, tetko is belefer+legyen egyedi)


es maris bejon,neke nagyon sokat szamit hogy hogy oltozik vki, ha mondjuk nem is olyan szep es igy oltozik akk en mar szepnek latom :)

2010. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
ajj ez tiszta hülyeség.. ez az csináljatok belőle nyomit :S legyél emos ,tornacipő oldalt frufru, meg deszkás barom. -.- ne hallgass rájuk, nézegesd a neten hogy milyen stílusok vannak, találd meg saját magad. emellett legyen kisugárzásod, és ápolt külsőd.
2010. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

legyél vékony

oldalfrufru is tökjól néz ki,

tornacipő,deszkás cipő,

supra sapi

jó illat:D:D (ezt csak azért írom mert nekem nagyon bejön ha egy pasinak tök jó illata van :D )

ápoltság,ilyenek*.*

2010. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Rövid vagy közepes hosszú haj.

Izmos,szálkás test.

Magabiztos fellépés.

Macsósabb ruhák.

2010. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 00:38

Vele értek egyet.

Oldal fru-fru...egy pasinak..pfff.

Férfias legyél, ne b.zis.

2010. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Először is kezd el kondizni,ha eddig még nem tetted meg.Sokat tud dobni egy pasi külsején,ha nem vézna karja van,hanem olyan jó kis izmos,erős,széles a válla,csak ne vidd túlzásba:)

Nézegess a neten divatoldalakat,találd meg a stílusod,pl.ing+farmer jól tud kinézni együtt.

[link]

[link]

[link]

Amit előttem írtak,az felejtsd el,deszkás cipő,meg a hosszú,lenyalt haj rég nem menő,már ciki:S

Menj el fodrászhoz,vágass magadnak egy jó kis frizurát,de semmiképp ne legyen túl hosszú,főleg ha hamar zsírosodik a hajad.

[link]

Használj egy kis zselét,vagy waxot!:)

Legyél mindig ápolt,mindennap fürödj,mondjuk ez alap,1 héten moss 2x-3x hajat,használj vmit jó kis parfümöt,rendszeresen borotválkozz,de egy kis borosta is jól tud kinézni:)

Ha problémás a bőröd,menj el kozmetikushoz,és ahogy előttem is írták,az irtó ciki,ha vkinek össze van nőve a szemöldöke,vagy már túlságosan vastag,úgyhogy nyugodtan ki lehet szedetettni.

Vegyél 1 karórát,az se baj,ha kínai,csak nézzen ki jól:)

[link]

[link]

Legyen magabiztos a kiállásod,ne legyél félénk,gyámoltalan,merj kiállni bárkivel,ha úgy adódik.Legyél udvarias,engedd előre a nőket bárhol is vagy,szerintem ez manapság nagyon ritka:)Ne legyél bunkó senkivel,legyél kedves,figyelmes,megérőt,ja és humoros,az nagyon fontos!:)

2010. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Találd meg önmagad.:)

Legtöbben leírták,hogy vágass új frizurát.Szerintem ez nagyon jó.

[link]

(Pedig nem vagyok oda Király Viktorért)

Ezután szerezz be új ruhákat.Amit a 10:49es leírt,azok tökéletesek.

Ápold magad,szerezz be valami jó parfümöt,de ne vidd túlzásba a használását!

Szerintem a szemöldököd nem szedesd ki,az a lányok dolga,egy fiú/férfi legyen férfias.De ha téged zavar,max középen szedd ki,az talán még elmegy.


15L

2010. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!