Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító és 💩...

Csak szerintem undorító és 💩 a retyószelfi?

Figyelt kérdés

A kategória lehet nem jó de ide tettem mert "divatos" sajna... A retyószelfi az a szelfi amikor 3-4 "lány" beáll a tükör elé (sokszor wc-k ben)

és vakuznak, és így szelfiznek. Ti hogy vagytok ezzel? Szerintetek is gusztustalan?



#WC #szelfi #retyószelfi #csajbanda
2021. júl. 29. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

szerintem kb 10 évvel le vagy maradva mert ma már kb senki sem csinál ilyet. a tükör előtti szelfi azért kellett mert nem volt előlapi kamera és másképp nem látták volna hogy milyen a kép-


Gusztustalannak és undorítónak nem mondanám (hacsak nem látszódik a háttérben a wc ben egy adag). Nem tetszenek, de akik ilyet csinálnak nem azért csinálják általában hogy NEKED vagy nekem tetszen. Ne foglalkozz vele.

2021. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is szánalmas. Valamelyik nap pl a metró aluljárónál lévő Bkk iroda tükrös ablakában szelfizett két csaj hasukon felhúzva a pólót. Az is gáz volt.
2021. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
A buta pitcsákra jellemző viselkedés.
2021. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen elkényeztetett Kylie Jenner féle majmoknál még mindig divat.

Mert ők nem egy kelet-európai stílusú WC-ből lőnek szelfit, hanem a valódi márvánnyal kicsempézett, arany WC kagylós luxus fürdőszobájukból.

Lehet, hogy a csomagolás mencibbnek tűnik, de ugyanolyan ciki szerintem.

2021. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Ma is nagy divat sajnos. A fejlődés megállítható...

2021. júl. 29. 23:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!