Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Innen rendelt már valaki?

Innen rendelt már valaki?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyire megbízható az oldal? Mivel nincs utánvétes fizetés



2021. júl. 30. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem derül ki az eladóról, még egy kapcsolatfelvételi cím sincs kirakva. Ha átvernek, fogalmad sincs hogy kinek kellene írni vagy panaszt tenni. Se ÁSZF, semmi konkrét és egyéniesített infó az adatkezelési tájékoztatóban. Maga az oldal webcíme is gyanús, egy hivatalos oldal megmarad a jól bevált .com/.hu domain-nél, nem ilyen .me/.info/.club és egyéb, hivatalos használat során el nem terjedt új generációs domaint futtatnak. Az is következetlen, hogy egyszer 29, máshol 58 ezer forint felett ingyen a szállítás.

Ebből pedig az következik, hogy egy sablon webáruház motor van néhány termékkel feltöltve és általános adatokkal kitöltve, várva a balekokat, akik majd harapnak néhány termékre.

Önmagában az, hogy nincs utánvétel, külföldi odalakról rendelésnél ez a standard, még nem gyanús.

2021. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! ☺️
2021. júl. 30. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtős, tényleg nincsenek kint még a kötelező adatok sem
2021. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Zoltán válasza:
Én nem csak sejtem, hogy ez egy csaló oldal, volt szerencsém rendelni is, többek között rám vártak, mint balekra. Egy konkrét ruhát kerestem és csak itt találtam meg, és annyira megörültem neki, hogy beleléptem a csapdába. Azóta próbálom visszaszerezni a pénzemet, szerencsére a bankom partner ebben. De kártyaletiltás stb., nem éri meg:)
2021. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!