Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni valódi...

Valaki tud segíteni valódi lehet e ez az óra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék használtan órát venni.

[link]

Ettől az úrtól a dw meg az armani órát. Sajnos csak a posta opció. Így képekből ti meg tudjátok állapítani, hogy ezek igaziak e, vagy fakek?

Az úr azt mondta igazi, még a modell nevét is elküldte, de az ár nagyon alacsony. Konkrétan 10k forint 1 óra, míg az eredeti áruk 60k körül van. Mit gondoltok?



2021. aug. 1. 12:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Akkor még egyszer hátha sokadjára felfogod. Hamis bóvlik. Kérdés megválaszolva.
2021. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ezeket nem hamisítják, nyugodtan megveheted.
2021. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Sry, de szerintem érthető ha nem annak a válaszára fogok hagyatkozni, aki még afölött is elsiklott, hogy mit akarok. Ha ezt nem vetted észre, a különbséget biztos észre fogod a 2 óra közt.
2021. aug. 1. 14:28
 14/23 A kérdező kommentje:

Szoval akkor az armani nem fake szerintetek?

Vágom hogy nem olyan minőségi óra, azért is akarok használtat, csak fake ne legyen, azoktol kinda rosszul vagyok

2021. aug. 1. 17:12
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen kinézet mellett miért izgat, hogy "eredeti" vagy sem? De tényleg. Egyébként, ahogy írják, kidobott pénz, az ízlés jó esetben fejlődőképes.
2021. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ilyen kinézet melett? Azért veszem mert jól néz ki. És hát izgat, hogy igazi e, mert szerintem nagyon kínos akármiből fake-et venni. Egyszerűen így gondolom. Elhiszem, hogy az aramni es a dw nem a legjobb óra márka, de nekem ez tetszik. Csak tényleg szeretném tudni valódiak e.
2021. aug. 1. 17:29
 17/23 anonim ***** válasza:
Ezek szarul neznek ki, amik normalisan neznek ki, 100-nal kezdodnek.
2021. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szerintem meg jól néznek ki, és ezt mindenki maga dönti el, úgyhogy tartogasd a véleményed, mert itt senkit se érdekel.
2021. aug. 1. 17:37
 19/23 anonim ***** válasza:
Teged erdekelt. :)
2021. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Az, hogy igazi vagy fake az óra, nem az hogy most szerinted szép vagz ronda. Ha nem tudsz a 2 között különbséget tenni, veled van a baj.
2021. aug. 1. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!