Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők ti borotváljátok a karotokat?

Nők ti borotváljátok a karotokat?

Figyelt kérdés
Csinálom heti 1-2x, mert sajnos elég erős sűrű szőr van a karomon, de lassan kezd elegem lenni belőle. Amikor elkezd nőni szúrós, kicsit hülyén is néz ki, és sokáig is látszik hogy borotválva van. De ha meg sokáig meghagyom olyan erős, sajnos nem tudok mit tenni ellene kb mint egy pasinak. Szóval ti mit tennétek?

2021. aug. 2. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Én nem.:)

Bár soha nem is borotváltam, gyenge, kevés, szőke szőr van a karjaimon, így nem is látszik igazán, vagy csak Én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget 🤷🏼‍♀️

2021. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én igen. Ha csak pihék lennének, biztos nem szórakoznék ezzel, de sajnos jóval sötétebb, mint a bőröm és nem is olyan vékony szálú, szóval látszik és engem zavar. Ha rá tudom venni magam, akkor inkább epilálom, mert az tartósabb, de időigényesebb, kicsit fáj is és pár óráig piros utána a karom, szóval sokszor inkább csak gyorsan leborotválom.
2021. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Én nem borotválom a szőrt a karomon. Ha valaki közelebbről nézi, akkor látszik, hogy szőrös, de engem nem zavar, nem borotválom.


De amúgy van egy közeli barátom, neki elég erősen szőrös, szóval azért na, látszik, hogy szőrös, de nem borotválja ő se. Szerintem nem csúnya, hogy látszik a szőr. De na, mi nők se vagyunk szőrtelenek, nem kell minden egyes centimétert borotválnunk csak azért, mert nők vagyunk. :D Úgy hagyd, ahogy szeretnéd.

2021. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

én epilálom.

régebben nekem is eléggé erős, sötétebb szőr nőtt rajta, de most már az epilálás miatt gyengébb lett, kevésbé látványos és ritkább is, úgyhogy amikor elkezd kinőne akkor se látványos, érdes borosta alakul ki.

szerintem megéri a fájdalmat és a vesződést vele. Most már csak kb 1,5 havonta foglalkozok vele

2021. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Gyantázom évek óta. Szerintem a gyantázás karán fáj legkevésbé (alig érzem) és ott a legegyszerűbb magadnak csinálni.
2021. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neha, de amugy nem kulonosebben izgat, ha kino teljesen. Sok szor van rajta, de szoke. Kedvfuggo, mikor borotvalom le.
2021. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Régebben igen, mostmár nem. Nem szóltak még miatta. Szőkésbarna, kis pihécskék.
2021. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Én borotválom.
2021. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!