Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Shein...

Mi a véleményetek a Shein nevű oldalról? Mennyi idő általában amíg megérkezik a rendelés? illetve milyen adókkal, költségekkel kell számolni, ha rendelek onnan?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 18:39
 1/4 anonim válasza:
100%
A minőség nem olyan rossz ahhoz képest hogy milyen olcsó, de csodákra ne várj. Én főleg pizsamát rendelek onnan, nagyon kényelmesek és jó anyagjuk van. Kb sztem egy hét amire megérkezik. Eddig nem kellett vámot fizetnem, de nem is rendeltem olyan nagyon sokért ezidáig.
2021. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hét alatt érkezett meg. Ha az európai oldalról rendelsz nincs vám
2021. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kínai cuccok, de árnyalatnyival jobb minőségben, mint az itthoni kínai bolt kínálata. EU raktárból küldik, szóval se ÁFA, se VÁM nincs.

2 héten belül eddig még minden megjött. Főleg pólót, fehérneműt rendeltem, elmegy kategória.

2021. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenem tökéletes. Ne magad mérd le hanem egy meglévő ruhad v amit venni szeretnél. Hisz a meretek is ahhoz vannak megadva.

A rendelt terméket a DPD hozza.

Se vám se áfa nincs ez szerepel is az oldalon.

Rengeteg mindent vettem már ott..

A szállítás h mikor várható még látod a megrendelesed után. Nem szabad másra adni, sőt.

Első rendelésem 1-1,5 hét alatt jött meg.. második 5nap alatt

2021. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!