Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Beyoncé - Heat Rush vagy...

Beyoncé - Heat Rush vagy Rihanna - Reb´l Fleur a jobb parfüm?

Figyelt kérdés
Azt mondják mindkettő nagyon jó, viszont nálam fő szempont hogy édes legyen. Amiket használtam eddig: Britney - Fantasy és Fantasy Midnight, Lady Million Empire. Melyiket ajánlanátok?A virágos illatokat is szeretem édes beütéssel, valamint a gyümölcsöseket is, amiket viszont nem bírok azok a fűszeres illatok.

2021. aug. 8. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Heat rushom volt. Szerettem az illatát, habár nagyon régen volt és nem dereng már, hogy pontosan milyen volt az illat.

Édes volt az biztos.

Most lanvin modern princessem van, az is édeskes púderes illat. Rihannanak ha jól emlékszem akkor még a nude illata is jó.

2021. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Rihanna Nude-ja egy örök kedvenc, most a RiRi parfümöt használom egy ideje, de még a Rogue Love is bombasztikus tőle. :D
2021. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!