Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, akik nem szőrtelenítik...

Nők, akik nem szőrtelenítik magukat, miközben láthatóan nem ártana, miként öltöznek / öltöztök nyáron, láthatóvá teszitek a szőrös lábatok, hónaljatok, binivonalat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én csak a hónaljamat húzom le hetente.


Ugyanúgy öltözöm, mintha szőrtelenítenék. Nem is értelek.

2021. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt azokra gondolok, akik, úgymond látványosan szőrösek. Nem azokra, akiknél némi piheszőr van a lábán, hasán, hónaljában, intim részen.

Felvállaljátok, képesek vagytok rövidnadrágban, rövid szoknyában, ujjatlan ruhában vagy akár fürdőruhában megjelenni? Nem érzitek kellemetlennek, ha megbámulják? Nem kaptatok még megjegyzést? Ha igen, hogy kezeltétek, viseltétek?

2021. aug. 10. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a bámulás, az eddigi kritikák megkeményítettek. És sosem szólt be senki nyíltan.
2021. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem érdekel, ki mit gondol vagy mond. Én organikus vagyok, ennyi.
2021. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanúgy öltözök, mint aki szőrtelen. Nem zavar,hozzászoktam. Mondjuk ha rendes strandra megyek igazítok rajta, de a hétköznapokban vagy ilyen szabadstrandokon nem zavar
2021. aug. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

"nem szőrtelenítik magukat, miközben láthatóan nem ártana"


Ki szerint?

2021. aug. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Szőrtelenítek,csak nem állandóan és nem zavar ha nem tükörsima a lábam.Alkalmakra leszedem,tudom,hogy ez a társadalmi elvárás,de a szürke hétköznapokban nem zavar,nyugodtan felveszek rövidnadrágot.
2021. aug. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!