Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatásos ez a parfüm? Megéri...

Hatásos ez a parfüm? Megéri azt a (szerintem) elég drága árát?

Figyelt kérdés

[link]

8750 forint - 1 üveg (kb. 2 havi adag)

Valóban használ?:)


2008. dec. 10. 04:24
 1/8 A kérdező kommentje:

Mármint,hogy feromon tartalmú.És valóban az oldalon leírtak minden egyes pontja igaz rá?

[link]

ez a kép a parfümről!

2008. dec. 10. 04:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, remelem ezt nem hiszed el!

Ha ingyen adnak sem kellene!

Ennyiert inkabb vegyel valodi, markas, jo illatu parfumot hoditani. Remelem elfelejted, es eszed agaba nem jut megvenni, plane nem ennyi penzert!

2008. dec. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt ilyen (kaptam) ! Hallod SEMMIT sem ér! Viszont jó drága, ráadásul az illata se vmi jó. Olyan undi...
2008. dec. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég láttam a discovery-n a tesztelőkben, hogy bekötötték egy csaj szemét és 3 pasit elévezettek és meg kellett szaglászni őket, majd csak illat alapján dönteni kellett, hogy kivel menne el randizni.

Az első feromonos parfümmel volt befújva, a második egy sima after shave-vel, a harmadiknak pedig testszaga volt!

A másodikat választotta, az elsőre azt mondta, hogy izzadtságszaga volt!Ennyit a feromon pacsulikról! Semmit sem ér és valaki mégis jól kaszál vele!

2008. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ennyiér inkább valami jóminőségű igazi parfümöt vegyél :)
2008. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A feromon illata szeméylenként olyan jellegzetes, mint az ujjlenyomat. És mindenki másra gerjed. Hogy is lehetne ezt kémiailag, laboratóriumban lemásolni? Ez a természt csodája. Inkább keresd meg azt az illatot ami leginkább passzol a saját illatoshoz, a személyiságedhez. Egy olyan illatot ami te vagy. Azzel tudsz igazán hódítani, nem ilyen "olcsó" trükkökkel.
2008. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is kételkedtem benne,nyilván ezért született meg a kérdésem:D :)
2008. dec. 10. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb. fél éve rendeltem meg erről az oldalról,amit Te is betettél az oldalra.Olyan meggyőzőeket írtak róla,ill. kellett is egy kis segítség a csábításhoz.De semmit nem ér!Jól beszívtam.Nehogy vegyél!Lehet,hogy valamelyik használ,de erről az oldalról ne vegyél!

2008. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!