Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok előfordul nálatok...

Lányok előfordul nálatok Lábszag? hogyan kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nektek lányok előfordul Lábszag? esetleg milyen időnként? esetleg szóvá tette valaki? mik-mitől okoznak nektek szagot, esetleg pl munkától? és hogyan kezelitek a helyzetet??!

2021. aug. 11. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Nem szokott büdös lenni!
Sűrűn szokott büdös lenni!
Gyakran szokott büdös lenni!
Ritkán szokott büdös lenni!
37 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok lány kérdező, de erre izgulsz? Vagy komolyan kérdés?

Bazdmeg zoknimosás, lábmosás, cipőmosás stb... Megelőzésére spray vagy mittomén, elég normális zokni meg cipő is szerintem.

2021. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Edzés után.

Hazamegyek és lezuhanyzom.


Ha ez nem lehetséges pl több napos kirándulásos sátrazós túra, sziklamászás stb, akkor úgyis mindenki büdös, így nem számít/nem az én lábam a legbüdösebb. Természetesen ha van bármilyen mosdási lehetőség pl patak, akkor az, ha nincs, akkor ha tehetem (pl megállunk több órára pihenni), szellőztetem a lábam.


Nem szokták szóvá tenni, mivel természetes, ha sportolás után melegben büdös a lábam, általában ilyenkor mindenkinek az. Vagy még a "Vidd innen a büdös lábad" kontextusban tudom elképzelni ezt, de itt a büdös, csak nyomatékosítás, lehet akármilyen frissen mosott illatos, tiszta a lábam. Ha útban van, akkor "büdös". Lehet, hogy ez csak az én társaságomban van így, nem tudom.


Hogy reagálok rá? "Bocs, hogy büdös a lábam." Ennyi. De ez teljesen elfogadott, mindenki azt szokta erre válaszolni, hogy "jajj, a szag fele az enyém, ne aggódj"


Munkától nem, mert nem fizikai munkát végzek.


20/l

2021. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%

Mi a tökömért számítástechnika témában van ez a kérdés?!

Megérett ez a világ a pusztulásra!

2021. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

1# Ha valaki kérdezi, akkor miért kell letámadni az illetőt? lehet hogy kezeli akarja dolgot hogy ne legyen szaga!

3# Számítástechnika? én úgy látom szépség és divat kérdésben van a kérdése..

2021. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem támadtam le, szépen kérdeztem, sőt segítettem is neki.

Első voltam.

2021. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4

Utálom, amikor valaki unatkozó mindenre kamut kiált, de erről a kérdésről valóban süt, hogy ez is egy rejtett fétises kérdés, a kérdező erre akarja kiverni. Más kategória már televan a savanyú esetes lábszagos kérdező kérdéseivel, gondolom, jött ide, mert itt még nem unják.

A stílusból érződik, hogy kitaláció, és a szavazás csak rátesz egy lapáttal. Ő erre izgul, a büdös női lábakra, és egy szavazás közelebb hozza a képzeletében a fétise tárgyát. Erre veri ki.


Ha tanácsot akarnék kérni, mert büdös a lábam, akkor leírnám, hogy milyen életstílust folytatok, mire gynakszom, mit próbáltam már, mennyire vált be stb és úgy kérnék további tanácsokat, tapasztalatokat szavazás nélkül. Ha ilyen problémája van valakinek, a szavazás tök irreleváns. Ebből is látszik, hogy a kérdező szándéka az élvezkedés volt. Nem is beszélve a nagybetűs Lábszagról...


Már más kérdést is láttam itt, ami perverz pasitól jött, és újabban szeretik ezt a kategóriát, mert sok itt a tinilány, akik ezt még nem látják, hogy mire megy ki.

Pl https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2021. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
6# Az a kérdező/kommentelő örök időkre lehetetlenné tett bármilyen lábfétissel kapcsolatos kérdést + megjegyzést :’(
2021. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megértelek, #7. Miatta undorodom ettől az amúgy eddig majdhogynem semlegesnek érzett fétistől. Lejáratja a normális embereket is az ilyen.

Mert amúgy meg tudnám érteni, hogy valakinek esztétikailag tetszik a láb vagy ilyesmi, de mindenhová bekommentelni hogy jó savanyú ecetes lábszag... Blöá

Azért szerintem próbálkozhatsz értelmes stílusban a megfelelő kategóriában kérdést feltenni, ha látszik, hogy nem ő vagy, és nem csak az élvezkedés a kérdés célja, hanem van valami érdemi kérdés, tartalom mögötte, és nem ilyen gyomorforgató.

2021. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, elő.
2021. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Buszke vagyok ra,amiota innen gyikrol olvastam,h mekkora rajongotabora van a budos noi labaknak csinos gazdaval.
2021. nov. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!