A hip dips gáz?

Figyelt kérdés
Mennyire találjátok gáznak ha pl strandon vagy utcán a gatyában lászik hogy valakinek hip dips-e van?

2021. aug. 14. 10:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy nem vagyok husi se vékony inkább sportos alkat. Olvastam hogy a hip dips a csontok elhelyezkedéséből adódik.
2021. aug. 14. 10:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, így lehet nem az én véleményem érdekel, de szerintem nem gáz. Nálunk a családban anyai ágon mindenkinek gyönyörű kerek csípői vannak, egyedül én lógok ki ezzel a hip dips dologgal. Kislányként nagyon nagy hátrányként gondoltam erre, mert nem tartottam szépnek, ma már úgy vagyok vele, hogy változtatni nem tudok rajta, és nehogy már azért kelljen rosszul éreznem magam, ahogy a csontjaim állnak :D

Ráadásul rengeteg modellnek is vannak, rajtuk pedig aztán nincs felesleg (pl. Bella Hadid is, vagy Sierra Sky.)

Annyi, hogy pl. bodicon ruhákat nem szívesen viselek emiatt, de a bikiniket ugyanúgy felveszem, és a legtöbb nőn fel se tűnik számomra. Csak magammal szemben vagyok én is ennyire kritikus.

2021. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek a véleménye érdekel.

Köszönöm a választ. Én is elég kritikus vagyok magammal szembe máson pedig egyátalán nem tartom csúnyának. Megpróbálom elfogadni mert hiába edzettem rá eddig sajnos nem változott.

2021. aug. 14. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hip dip-en nem igazán tudsz változtatni, mert ahogy te is jól mondtad, a csontoktól és a rajtuk eredő izmoktól függ, hogy kinek milyen. Ezen max esetleg valamilyen plasztikáztatással lehetne valamit tenni, ha egyáltalán lehet, de szerintem teljesen felesleges. Most pont ez a divat, mint régen a bikini bridge, nem kell benne a hibát keresni :)

Ilyen szempontból inkább “érdekességnek” gondolnám, a dolgot, hogy mennyire változatos az ember, mennyire különbözőek lehetünk, úgy hogy mindegyik forma egészséges :)

Én ha strandon látok valakit, egyáltalán nem tartom se gáznak, se kivetnivalónak, mert szimplán ilyen az adott ember felépítése, nincs vele semmi probléma.

Inkább fogd fel a dolgot, mint különlegesség, mint pl a fülnél is a lenőtt és a nem lenőtt cimpát :)

2021. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Divatnak nem mondanám,de nem gáz. Te ilyen vagy. Szerintem ez nem egy kirívó dolog. Most csak jószándékból mondom hogy ha zavar,hogy elvileg izomépítéssel valamennyire lehet rajta korrigálni. De ha nem akarsz,úgy sem baj.
2021. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mennyi hülyeséget találnak még ki, hogy az emberek elbizonytalanodjanak a külsejükkel kapcsolatban? Megnéztem, mi a fene ez, szerintem semmi gáz vele. Alkati kérdés és kész. Ez nem olyan, ami a hülye öltözködésből fakadna (pl. tevepata).
2021. aug. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én és sok más ember rajtam kívül nem tehet arról hogy vannak azok a bohócok akiknek életcéljuk elvenni más önbizalmát és megpróbálni teljesen tönkretenni valaki életét. És sajnos ha nincs valaki aki állandóan támogat és dícsér úgy elég nehéz, hozzáteszrm sokakat támogatnak és dícsérgetnek mégsincs önbizalmuk.☹
2021. aug. 15. 07:23
 8/10 Metionin ***** válasza:
Nekem is van, sokáig nem is tudtam hogy ennek van neve. Szerintem senkit nem érdekel, csak hirtelen valaki felkapta, mint a rést a combok között. Az se izgatott senkit amíg valami idióta tele nem csapta vele az instát hogy ő ettől mekkora menő.
2021. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 engem azzal gyerekként még cikiztek, röhej, mennyire változik minden
2021. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez olyan mintha azt mondanád hogy “gáz, ha vannak csontjaim?”
2021. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!