Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi karóra 100k körül?

Férfi karóra 100k körül?

Figyelt kérdés

Kedves hozzáértő férfiak! Milyen órát ajánlanátok egy sportosan elegáns/elegáns, 40-es férfi számára a fent írt összeg körül?

Sportos, sport óra semmiképp nem jöhet szóba.

Hilfiger jónak számít? Nagyon szépeket láttam, de nem tudom.. Tanácstalan és hozzá nem értő vagyok.

Köszönöm ha időt szántok a válaszra.

Egy óranalfabéta feleség 😅



2021. aug. 16. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
EMPORIO ARMANI CHRONO timestoreon 104k nekem is olyan van
2021. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
ilyen árban egy használt Tissot vennék. TH nem is gyárt órákat, valami bowli szerkezetet adnak el a saját nevük alatt.
2021. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
EMPRORIO ARMANI MORE TESONAK IS AVVAN!.1 megy jol!
2021. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkit felpontoztam, és fogok is. Minden hozzászólás hasznos!
2021. aug. 16. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy aminek valami luxus ruhamárka neve van olyat nem igazán érdemes venni.


Nézzük például amit az eslő küldött: [link]

105 ezerről le van értékelve 32 ezerre. Na most erre a laikus azt mondja mekkora vétel már, és vesz kettőt is, én meg azt mondom hogy ez még mindig drága mert valamilyen kínai gyárban készül közel 1000 Forintból.

A Hilfigert is ugyanebbe a kategóriába sorolnám.


Gyorstalpaló (leegyszerüsítve): Alapvetően vannak automata és elemes órák. Az elemes nyilván elemmel működik, míg az automatában van egy szerkezet ami elraktározza a mozgási energiát amikor viseled. Míg elemes órában néhány évente elemet kell cserélni, addig az automata kb 2 nap után megáll, ha nem viselik így mindig újra be kell állítani rajta az időt (esetleg dátumot). Na most ez nem mindenkinek való, nem mindenkinek van türelme, kedve ehhez ezért is mondom el. (persze lehet venni óraforgatót és akkor már ez sem probléma)


Ezen kívül még amire talán érdemes odafigyelni, hogy a csukló vastagsághoz megfelelő méretű legyen az óra, pl vékonyabb csuklóhoz már nem igazán állnak jól a 42mm-nél nagyobb órák.


Végül a legfontosabb az ízlés, mert nyílván mindenki olyan órát visel szívesen ami tetszik is neki. Ezt neked kell tudni, aztán remélhetőleg neked sikerül olyat választani ami neki is tetszik :D


[link]


Nekem ez pl tetszik :D Amúgy a Seiko már viszonylag minőségi óramárkának számít. Persze a döntés a tied

2021. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A testvéremnek összeszedtem egy excel táblába egy halom ilyen órát.

Alábbi feltételek voltak:

- kb 100 ezer

- zafír üveg

- kevés komplikáció, elegánsabb, ám hétköznapra is viselhető óra

- kvarc

- preferáltan legalább 5 baros vízállóság, de inkább 10


Végül Citizen BM7470-84-re esett a választás.


Az excel file többek között tartalmazza az órák:

- árát

- típusát

- róla készült fényképet

- szerkezet nevét, árát

- külső jegyeket (szín, anyag stb)


Ha érdekel, szívesen átdobom a google drive linket és akkor tudsz azok közül válogatni. Az összes hazai forgalmazónál megtalálható, feltételeknrk megfelelő órát tartalmazza (28 db).

2021. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Apple Watch series 4
2021. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Armani hilfiger stb ócska alsógatya márkákat a karodon hordani felnőtt férfiként elég ciki. Vegyél valami rendeset: Citizen, Orient, Seiko, Tissot, Roamer a barátod.
2021. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!