Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó ez a fajta géllakk szett?

Jó ez a fajta géllakk szett?

Figyelt kérdés
A wishen találtam viszonag olcsón egy 20 színes lakkos géllakk szettet, díszítő kövekkel, meg matricákkal. Elolvastam a véleményeket, többnyire pozitívak. Megnéztem egy másik oldalon is ugyanazt a márkát, és ott is jókat írnak róla. Szerintetek megérné így 12 ezer forintért?

2021. aug. 19. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Na de ez így elég kevés infó. Legalább mondd meg hogy milyen márka
2021. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Coscelia márka. Onnét ismerem, hogy anyukám egyik ismerőse ilye olyannal csinálja
2021. aug. 19. 18:12
 3/7 A kérdező kommentje:

cvycxntg


[link]

Ez az

2021. aug. 19. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretem a géllakokat. Nagyon sokára szárad meg még lámpával is. És lemosni is nehéz. És semmivel nem tart tovább mint a sima lakk.
2021. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam megnyitni a linket. A matricákhoz kell még csipesz, Fedőlakk, alaplakk, a kövekhez meg toll amivel felragasztod. Ha ezek is benne vannak szerintem megéri.
2021. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5! Köszönöm a választ.
2021. aug. 31. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: vagy a lámpád nem működik megfelelően, vagy valami nagyon gagyit fogtál ki. Kb 15 éves tapasztalatom van, de ezt szinte minden nő elmondhatja magáról. A sima körömlakk 2-3 napnál tovább nem bírja, még ha semmit nem csinálsz vele, akkor sem. De valamit úgyis csinálsz. H csak gépelek, mert irodai munkám van, attól is kopik. Ha végzel némi házimunkát, kicsit mosogatsz, vagy szimplán csak hajat mosol, akkor is megkopik a vége, és lepattog. És hidd el, rengeteg márkát kipróbáltam már, mindenféle árfekvásben. Azt kell mondanom, sok kínaiban kapható lakk veri a márkásabbakat. De minden márkánál jelentős különbségek vannak a színek között, egyik jobban bírja, másik kevésbé.

Na de a gél-lakk: tökéletesen, kopásmentesen, töredezésmentesen, betonbiztosan fennmarad akár 5 hétig is, ha jól van elkészítve. Ezt egy körömlakk soha az életben nem tudná produkálni, de még 3 hetet, vagy egy hetet sem. Max csak akkor, ha eszméletlenül fekszel a kórházban, és meg sem mozdulsz.

Voltam olyan körmösnél, aki olyan gagyi márkát használt, hogy kijöttem tőle, és egy az egyben lehúztam a körmömről a géllakkot, mint valami matricát. Érdemes véleményeket keresgélni neten, mert sokat segíthet. Pl. elég olcsó, de nagyon negatív vélemények vannak a Moyra-ról.

Viszont 490 Ft-ért lehet kapni sok helyen egy Cairuo nevű géllakkot, amiről több száz vélemény van, és emlékeim szerint 1 negatív van csak, az összes többi kommentelő imádja. Árban verhetetlen.

Régebben a Diamond Nails és a Chrystal Nails voltak a nagy komoly márkák, ma már ezeknek is rossz híre van, sok a negatív vélemény.

Mikor a bevált és profi körmösöm elköltözött a városból, én vettem egy komplett szettet, és jó ideig magamnak csináltam.

Aztán évekig nem volt semmi a körmömön, vagyis csak körömlakk, de nemrég elegem lett, hogy 2 naponta újra kell festeni. Az UV lámpám megvolt, így vettem egy Profinails egylépéses géllakkot, 1300 Ft körül van, nem kell hozzá base, nem kell rá fedőlakk, otthon magadnak megcsinálod, és ha esetleg 5 alkalomra elég lesz az az egy üveg, akkor 260 ft-ból megvan a manikűröm kb 3 hétre, amit egy körmös kb 3500 Ft-ért csinál meg. Ha 10 alkalomra lenne elég, akkor 130 ft-ra jönne ki egy alkalom, de ezt még ki kell tapasztalni.

Amit írtam, Cairuo, abból kell base és fény is, de ha kiszámolod, a base 990, a top 790, a színek meg 450 ft, akkor több, mint 20 színed lenne abból a 12 ezerből.

De amúgy bemész bármelyik fodrászkellékesbe, vagy kínaiba, és ott a rengeteg gél-lakk, kb 700 ft-tól kezdődően. És a kínaisról is jó vélemények vannak krémmánián.

Remélem, segítettem. :)

2021. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!