Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok fotogen?...

Miért nem vagyok fotogen? Illetve mi okozza ezt hogy nehany emberrol nagyon jo kepetket lehet csinálni mig másokról nem? Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Eredendően sem vagyok egy szepseg, viszont a kepeimen meg rondabb vagyok, legyen az selfie vagy igazolvany. Sokan mondták mar hogy nagyon rossz kepeket lehet rolam csinalni, pedig eloben szepnek tartanak. Egy exem meglatta az igazolvány kepem es kirohogott, hogy ez kizart, hogy te vagy. Hogy lehet ennyire rossz kepeket csinalni rólad. Meg h en olyan vagyok aki kepeken rosszul nez ki de eloben szep. Ilyenkor azért elgondolkodom hogy akkor mások hogy latnak? Ahogy a képeken nezek ki vagy ahogy en latom magam? Ha mások is ugy látnak ahogy a képeken nezek ki kicsit elszomorító.

Miért van az hogy egyesek fotogenek míg masok nem? Illetve hogy egyesek a kepeken sokkal jobban neznek ki?


2021. aug. 20. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Az igazolványképen nincs ember aki jobban néz ki mint amúgy, vagy akár csak vállalhatóan. A beállítás, a képminőség, a túl komoly arckifejezés és egy pontba meredés azt okozza hogy gáz lesz az egész (ráadásul kihangsúlyozza az eltérő színű dolgokat, pl hajat vagy szakállat).

Amúgy meg sokat számít a smink, a haj, meg az hogy pl. beállított-e a fotó, profi-e a gép stb. Nyilván ah fotózás van akkor úgy öltözöl, sminkelsz, megnézed magad a tükörben stb., fotózás közben mosolyogsz, rád szólnak ha valami nem jó, míg pl. ha az áruházban felvesz a CCTV, akkor ott lehet épp fura fejet vágsz, nem úgy vagy öltözve, vagy csak simán az hogy nem várod hogy kép készül rólad, ezerféle dolog lehet és akkor máris vicces vagy épp szégyenletes az eredmény. Ez mindenkivel így van. Én aztán nem nézek ki jól, de még én is össze tudtam rakni magamnak 1-2 értelmes Facebook-profilképet amin elfogadható fejem van, míg amikor hírességgel, a pillanat hevében fotóztak, és nem volt idő nekikészülni, vagy megláttam magam mások fotóján az utcán, elbujdokoltam volna hogy milyen hitvány fejem van.

2021. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!