Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Életemben először megyek...

Életemben először megyek körmöshöz. Nagyon izgulok. Valami tippeket tudnátok írni, hogy mire figyeljek oda, hogyan legyek nyugodtabb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívműtétre mész, hanem műkörmöshöz. Ettől miért kell félni? Semmi bajod nem lesz.
2021. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
U.I: a csajszi azt mondta, hogy 2,5-3 óra egy műköröm...egyedül ettől paráztam be...
2021. aug. 21. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De mitől félsz?

Hogy nem lesz beszédtémátok? Van, aki nem is szeret munka közben trécselni. Én gyorsabban haladok, ha nem beszélek közben folyamatosan. Ha beszélgetni akar, úgyis kérdez.

Próbálj nyugton maradni, ne izegj-mozogj. Ne nyúlj semmihez! Ez nagyon fontos! Ugyanis a művelet alatt ragacsos lesz a körmöd, ha bármihez hozzá nyúlsz, azonnal szöszös lesz, ezzel a körmösnek plusz munkát csinálsz. Ne nyomkodd a telefonod, ne fogdosd a hajad, ne nyúlj bele a táskádba/zsebedbe. Kb ennyi. De ezeket valószínű, hogy ő is el fogja mondani.

2021. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Miért izgulsz?

A műköröm nem egy 5 perces dolog, az tény, de meglátod hamar kész lesz aztán már mehetsz is :)

2021. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valászokat! Tudom, hogy gyerekes vagyok, de nagyon jól estek ezek a válaszok :) xd
2021. aug. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!