Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek plázacicaszerű...

Hogyan legyek plázacicaszerű csajszi? Mik kellenek hozzá? Ruha, haj, smink stb?

Figyelt kérdés

Linkelhettek is

Köszi :)


2010. aug. 30. 12:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Na már itt elrontottad. A kérdést így kellett volna feltenni :

" Hogyan legyek plázacicus szerű csajszicska? Mik kellenek hozzá? Ruhácskák, frizcsu, sminkecsek stb. ".

2010. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Műköröm, sok smink, a legtrendibb rucik...

[link]


:D

2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
ha azt akarod, hogy mindenkinek előítéletei legyenek veled szemben, mindenki utáljon(mármint a normális emberek) akkor öltözz rózsaszínbe=csillámporba, legyél ostoba és kész. az utóbbi már meg is van, ha ilyen kérdéseket teszel fel ezen az oldalon. de most komolyan, nincs egy szemernyi szégyenérzeted sem ez miatt a kérdés miatt? az még oké, hogy az akarsz lenni, de hogy itt megkérdezed, hogy hogyan öltözz ez több mint gáz... még az én pofám is ég. hány éves vagy amúgy? 9?
2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

Hihetetlen, hogy ez is már a gyakorikérdések.hu főkérdései. Miért akarsz olyan lenni? A társadalmi nyomás? Issstenem, nőjeteeeek mááááááár feeeeeeeel -.- -.- .-.- -.- -.- -.- -.-

Vagy azt akarod, hogy mindenkinek a b*szásra kelljél? Micsoda életcélok, meg nem tudjuk, hogy nézel ki lehet nevetséges lennél :) Bár lehet most is az vagy főleg, ha ilyen kérdéseket teszel/tesztek fel...........

2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

folytatom:

linkecskék is jöhetnek

köszcsi, puszcsi

2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

15 vagyok :)

szóval?

csak tetszik a nőcis stílus,szeretnék szexi csaj lenni

eddig is csinosan öltözködtem de nem találom a stilusomat de most kicsit vadabbra vágyom

de nem olyanra mint amit a 2.válaszolo linkelt :DDDDDD

2010. aug. 30. 12:46
 7/29 anonim ***** válasza:

NE legyél üresfejű liba !

Amúgy meg, ha stílust akarsz, azt magadnak kell kialakítanood, ne vrd, hogy más megmondja hogy mit tegyél.

Amúgy plázázás nélkül is lehetsz nőies...

Ezt az egetverő baromságot !....

2010. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

a kérdésemre még senki se válaszolt

na jó max 1 ember

2010. aug. 30. 12:54
 9/29 A kérdező kommentje:

hát nem vagytok vmi kreativak

linket kérnék

persze nagyjából tudom mik kellenek ehhez de szeretném ha valaki leirná részletesen mennyit foglalkozzak magammal,miket csináljak hogy a kisugárzásom is olyan pics@s legyen

kösziiiiiii :)

2010. aug. 30. 13:02
 10/29 anonim ***** válasza:

hát a hajad legyen szőke

[link]

smink az szerintem elég szemceruza+spirál és cicásan csináld meg

[link]

a ruhában főleg a rózsaszín domináljon

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni :)

2010. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!