Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én nem értem a szépségver...

Csak én nem értem a szépségversenyeket?

Figyelt kérdés
A „versenyzőknek” semmi tehetségük sincsen, csak úgy vannak. Nem küzdöttek érte hogy bejussanak a versenybe vagy nyerjenek. Egy olyan tulajdonságnak köszönhetik hogy ott vannak, amit nem ők befolyásolnak. Értelmetlen ez az egész szépség királynős dolog. Csak én vagyok vele így?

2021. aug. 28. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Hát te meg a feministák.
2021. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul sokan plasztikaztatnak, szóval úgymond megvették a szépségüket, nem is igazi természetes szépségek.


Amúgy szerintem rengeteg szép természetes lány van, akik nem jelentkeznek ilyen versenyekre...

2021. aug. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden a küzdésről szól. Miért, a képek talán küzdöttek a galériában? A fajtatiszta kutyák küzdöttek a kiállításon? Nem.


A jó agy is genetika. A jó reakcióidő is genetika. A kreativitás és a kézügyesség sem nevelődik bele csak úgy az emberbe, valami affinitása kell legyen. A jó hallás meg aztán főleg.


Embereket vonultatni és a külsejükkel versenyeztetni pontosan ugyanannyira nonszensz, mint énekeseket összemérni egymással, sakkvilágbajnokságot rendezni vagy épp kiállítást.


Mindenki tudja, hogy egy noname kocsmában egy noname pultoslány kenterbe tudná sokszor verni az egész mezőnyt egy szépségversenyen. Ahogy egy unatkozó tini is könnyedén tud szebbet festeni, mint néhány absztrakt művész. Csak senkit sem érdekel, mert nem ők jelentkeztek.



Én sem a szépségemmel keresem a kenyerem, hanem a tudásommal, versenyzésre pedig szinte mindenben alkalmatlan (vagyis átlagos) vagyok. Meg egyébként sem vagyok kompetitív, nem szerettem a versenyeket gyerekként sem. De nem zavarnak, sem a szépségverseny, sem az evőverseny, sem az Olimpia. Neked mi fáj ebben? Miért gondolod azt, hogy csak az értékes, aki küzd? Az élet már csak ilyen, mindenki mással boldogul.

2021. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb probléma, hogy sose szép, aki megnyeri :D
2021. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi küzdés, évek munkája, mint az olimpián. Az énekesek meg gyakorolnak reggeltől estig,
2021. aug. 29. 03:39
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Engem inkább az zavar, hogy az összes versenyzőt tök ugyanolyanra sminkelik. Konkrétan meg se tudom őket különböztetni. Így meg mi értelme?
2021. szept. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!