Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem egy nike court royal...

Vettem egy nike court royal cipőt fehéret.kb 2 hónapos,a tetején a "minőségi"műbőr megszakadt és a deichmann nem hajlando kicserelni meg a lovem visszaadni irjak a panaszkonyvbe?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fogyasztóvédelemtől jobban tartanak mint a panaszkönyvtől. Azt említeném meg nekik. A legjobb lenne e-mail-ben, mert nyoma van, szóban mondhatnak bármit.


Persze csak ha jogos a követelésed.

2021. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat en nem hinnem h egy 2 honapos ciponek szetkell szakadnia a felso orr resznel ugye sza.r mubor anyagu nyilvan hat most 2 honapos cipon3l azert durva ne hogy mar az en hibam legyen nem fociztm meg semmi benne tehat nemertem most kidobtam kb 20 rugot a semmire
2021. aug. 30. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

mit mondanak, miért nem hajlandóak kicserélni? nekem mindig tök segítőkésznek tűntek.

blokk megvan hozzá?

2021. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Makom volt most egy normalisabb csajszi volt es kicserelte
2021. aug. 31. 23:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!