Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egykor szép karcsú nők,...

Az egykor szép karcsú nők, miért hagyják el magukat?

Figyelt kérdés

Döbbentem láttam, h egy ismerősöm aki egykor nagyon jó nő volt , felszedett 30 kilót.

Árnyék egykori önmagának.

Az egy dolgo , h van 2 gyereke, de 18 év alatt lefogyatott volna



2021. szept. 2. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Lefogyhatott volna de nem akart. Ha a férjének tetszik úgy meg ő is jól érzi magát, nem fog le fogyni azért, hogy azok az emberek akikkel 30 éve nem találkozott mit szólnak. Plusz ha 18 éves a gyereke akkor nem annyira fiatal, van aki a korral is hízékonyabb lesz.
2021. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom, de az én haverjaimnak nagy többségükben még gyereke sincs, de mégis szinte mindnek ott figyel a sörpocak, ahol kamaszkorukban még kockák voltak
2021. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Igénytelenek
2021. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A nő már elvált, az exférje még mindig jó pasi.


Most pedig összejött egy nála öregebb pocakos hapsival, szóval tényleg nincs motiváció

2021. szept. 2. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha neki így kényelmes, akkor az miért baj?

Sokaknak a hormonháztartása úgy felborul a szüléstől, hogy alig tudnak lefogyni utána.

Ahogy öregszenek a nők szintén egyre hajlamosabbak súlyt felszedni.

Szerintem egészen addig nincsen gond, amíg csak "felszedett" pár kilót, és nem pedig veszélyesen kövérre meghízott.


Azt sem tudhatod, hogy milyen volt a válása, volt-e bármilyen nehezebb magánéleti problémája ami miatt mentális problémái lettek, és ennek következményeként hízott meg.

Nem csak igénytelenség lehet.

2021. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Döbbentem láttam, h egy ismerősöm aki egykor nagyon jó nő volt , felszedett 30 kilót."

Te megdöbbentél, de ő minden nap látta magát. Az a 10 deka meg se látszott rajta, és mire észbe kapott, rajta volt 30 kiló. Emellett valószínűleg a pajzsmirigye is szarakodik, mint manapság szinte minden felnőtt nőnek.

2021. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!