Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iskolatáskába milyen fontosabb...

Iskolatáskába milyen fontosabb kozmetikai dolgok kellenek?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy: körömreszelő, meg kézkrém ... ilyesmiket szeretnék még tudni. :D
2010. aug. 30. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nálam dezodor, fésű, hajtűk, korrektor és púder van. ezen kívül zsepik és nedves törlőkendők.
2010. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én szemcerkát,púdert,alapozót,szempillaspirált szoktam tenni a táskámba.Meg zsepit.Néha tükör+fésű.Plusz hajgumi.
2010. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesnek? Körömreszelőt én felnőttként sem hordok magammal... Kézkrém, labello, nedves kéztörlő, papírzsepi.
2010. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Nálam is ezek vannak, plusz egy kis zsebtükröt, az is bármikor kellhet.
2010. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
hát bzmeg nálam csak zsepi van meg szájfény az gáz?
2010. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az aznapi smink legfontosabb korrigáló elemei, törlőkendő, az aktuális körömlakk, körömlakklemosó, kontaklencse és folyadék hozzá, tampon+betét, sebtapasz
2010. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én eddig olyat pakoltam be hogy: szőlőzsír, körömreszelő, hajgumi, 2 hullámcsatt, fájdalomcsilapító, tisztasági betét, nedves törlőkendő, papírzsepi, rágógumi. Dezodort is kéne tegyek csak jólenne egy golyóst venni mert az nem foglal olyan sok helyet. Ha ezt beszerzem szerintem más nem kell. Sminkelni nem sminkelem magam, mert még nem tudom, hogy fogjak hozzá, ezért nem teszek alapot, meg ilyesmiket. :) Szerintetek kell még valami ?
2010. aug. 30. 20:04
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálam, ami mindig van: zsepi, ajakápoló, tükör, korrektor, parfüm, hajkefe (esetleg aznap használt rúzs/szájfény)... és tervezek beszerezni egy jó minőségű manikűrkészletet. Plusz néha vmi alap smink, ha olyan helyre megyek egyetem után, és előtte nincs időm/kedvem sminkelni.
2010. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hmm nézzükcsak, mi van nálam! :D

Alapozó és szivacs hozzá, puder és hozzá ecset, parfüm(pici), dezodor, szemhéjtus, szempillaspirál, ilyen labelló szerü garnier cucc, kézkrém, kézfertőtlenitő, ilyen avonos arcra való spriccelős izé, korrektor, tükör, szájfény(amit mindigmások használnak el), és tupirfésű.

Na és ez csak "malter" =)

17L

2010. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

20:45-ös vagyok, kifelejtettem pár dolgot:

zsepi, fültisztitó pálcika, szemöldökcsipesz, meg néha körömlakk, hajlakk, körömlakklemosó. :D

2010. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!