Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vannak olyanon akik nem...

Miért vannak olyanon akik nem vágják le a kisújjukról a körmöt?

Figyelt kérdés
Miért növesztik a kisújjukon a körmöt? Vagy ennek valami jelentése van? Ez miért jó?

2021. szept. 5. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg olyanok szokták akik az alá teszik be a drogot. De szerintem a legtöbben már csak divatból csinálják.
2021. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a legót széttudják szedni. :D Egyébként a cucc miatt.
2021. szept. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neee XD

Ezt nem tudtam. Én azért hagyom meg ott, mert praktikus, ha valamihez kell egy kis köröm, de nem olyan zavaró és nem töredezik egyáltalán, ellenben a többi ujjal.

De jó tudni, hogy drogosnak néznek :D

2021. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem elég undoritó és csunya látvány
2021. szept. 11. 21:09
 5/5 anonim válasza:
Amiket előttem is írtak, illetve nekem még az jutott eszembe, hogy nekem valamiért gyorsabban nő a kisujjamon, mint a többi ujjamon, és mivel egyszerre szoktam őket lenyírni, mire a többi körmöm levágást igénylő hosszúságúra nő, a kisujjamon már viszonylag hosszú lesz a köröm. Nem tudom hogy mennyi értelme van ennek, csak gondoltam, hogy leírom, mert talán másnak is ilyen, és ez is lehet az oka...
2021. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!