Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne elfogadni a...

Bunkóság lenne elfogadni a pénzt a fodrásztól?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál egy kissé drága pulcsiban(21k) és sajnos valami szőkítős cucc nagy foltot hagyott rajta (mint egy fehérítő). Elküldtem neki, mondta hogy ha nem jön ki kifizeti. Ha csak egy sima pulcsiról lenne szó, nem fogadnám el, de így nagyon-nagyon fáj a szívem érte, hisz sokat vártam hogy megvehessem. Nem is gondoltam rá, hogy baja lehet, de rosszul érezném magam, ha engedném neki, hogy kifizesse.

2021. szept. 14. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

" de rosszul érezném magam, ha engedném neki, hogy kifizesse."


Szerintem ezzel megválaszoltad a kérdést. Minek csinálnál olyat ami neked rosszul esik, lelki ismeretfurdalást okoz? Jó-jó 20.000 Ft nagy pénznek tűnik de igazából egy vacsora ára egy jobb étteremben. Szóval nem a pulcsi a drága hanem az indiai kisgyerekek által varrt H&M pulcsi az olcsó, na de nem is ez a lényeg.


Sztem engedd el, egyébként ha van a fodrászban is némi becsület legközelebb nem kér pénzt a hajfestésért és kvittek vagytok... persze ez innentől rajta múlik...

2021. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te voltál hülye, ha festetni mentél benne, már bocs. Mindenki tudja, hogy a szőkítő/festék fog. Otthon se ebben álltál volna neki a hajadnak vagy takarítani vagy koszos melózlt csinálni, nem?

Ha te csak vágatni mentél, de azért lett foltls, mert nem takarított vagy béna volt és a másik vendég haját csinálva rád öntötte, akkor jogos az igény. Egyébként meg nem.

2021. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!