Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 'ott lent' szemöldökcsipess...

Ha 'ott lent' szemöldökcsipesszel szedem, akkor ritkul a szőrzet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát azt nem tudom,hogy ott lent ki ritkul-e,de hogy a hajad kiritkul, mire kiszeded egyesével a szőröd "ott",az biztos:D
2010. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én epilálni szoktam, de most utoljára inkább csipesszel szedtem... bár jó sokáig eltartott, 20 percenként belevágtam.. muszáj volt tartanom egy kicsi szünetet. De nekem, hogy epilálva volt 1 évig, sok helyen nem nőtt vissza :)
2010. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, most a hideg is kirázott! :D Én biztos nem tudnám magamnak megcsinálni!
2010. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát én is görnyedek felette egy ideje...Kezd megfájdulni a hátam...Lehet hogy elő kéne vennem az epilátort...:)
2010. aug. 31. 14:07
 5/12 anonim válasza:
Tekintve, hogy nagyjából mindkettő ugyanúgy működik, szerintem inkább használd az epilátort. Az, hogy mennyire fog ritkulni, függ az egyéntől is, de elviekben mindegyik "tövestül kitépős" módszer ritkítja.
2010. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem fog ritkulni, az viszont biztos, hogy lesz egy csomó szőrbenövésed!
2010. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

14:41

Miért lesz szörbenövés?Lehet ellene tenni valamit?

2010. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szőrbenövés elleni krém. Igen, az epilátor átka..
2010. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Énis szoktam ott csipesszel szedni, de nekem nem ritkul semmit tőle és vannak szőrbenővéseim, de én muszály vagyok úgy szedni, mivel nincs epillátorom és borotválni nem nagyon akarom.
2010. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szőrbenövést "jósló" válaszadó vagyok.

Ha nagy felületen szedjük csipesszl (vagy akár epilátorral), akkor nagy valószínűséggel lesz egy csomó szőrbenövés. A pontos okát nem tudom, elképzelésem van, de az lehet hülyeség :)


Vegyetek testradírt és heti egyszer radírozzátok át a bőrötöket! Az segíthet a dolgon, mert eltünteti az elhalt hátméteget, így azon a szőrnek már nem kell "áttörnie".

2010. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!