Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek van Essence nail...

Valakinek van Essence nail art köröm bélyegző készlete?

Figyelt kérdés
Mennyiért vetted? Vélemény?
2010. aug. 31. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem essence. Nagyot vettem kb 5éve, még most is jó, szeretem. 8ezer körül volt, de azóta már biztos van olcsóbban is. 3lakkot adtak hozzá, de bármilyennel használhatod.
2010. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
949 volt a szett, nagyon szeretem :) nem kell vele sokat szaraxani, könnyen lehet vele boldogulni, úgyhogy teljesen indokolatlannak tartom a konados többezres szetteket.
2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek :) Nagy szettet én is csak olyan drágáért láttam, hogy lehet rendelni neten keresztül, de gondoltam essence-t veszek, mert a közeli drogériában meglehet kapni és gondoltam olcsóbb :)
2010. aug. 31. 15:03
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát nemtom, nekem nem jó... A lemez csikaródik és nem elég mély a minta sem, szóval használhatatlan. És nem én vagyok a béne, mert másmilyennel ment... De persze lehet, hogy csak én fogtam ki...
2010. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csikaródik? Ezt hogy érted? :S
2010. aug. 31. 15:48
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát simán körömmel is, meg a lehúzóval is, az egyik mintát már tönkre is tette. xD De lehet csak az enyém selejt... :/ De kicsit többért kapsz sokkal jobbat...
2010. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na megvettem :) Utolsó! Rájöttem a tieddel mi lehet a baj :D Enyém is csikaródott... be is gurultam rá :D és mérgemben elkezdtem újabb csikaródásokat ráhúzni, amíg észre nem vettem, hogy van rajta egy fólia :D:D Lehúztam róla, és végre szép mintákat kaptam :D Amíg a fólíával csináltam, néha fel se vette a lakkot. De így, hogy lehúztam a fóliát nagyon szép lett :)
2010. szept. 1. 14:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én leszedtem a fóliát. :D De örülök, ha neked jó.
2010. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hm :/ Hát akkor nem tudom mi lehet a probléma. :( :)
2010. szept. 1. 14:07
 10/16 anonim válasza:
100%
sziiia :) Hol tudtál venni Essence naul art körömbélyegző készletet???
2010. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!